11. ročník Mezinárodního festivalu outdoorových filmů zná vítěze

Zakončení festivalu se letosuskutečnilo v sobotu 7.12.2013 v kině Lucerna. Slavnostní večer,který moderoval známý cestovatel Petr Horký začal v 18:00. Na programu bylzajímavý kulturní program spojený s předáváním cen nejlepším filmům letošníhoročníku. Přítomno bylo i několikzajímavých osobností z oblasti sportu, cestování a kultury.

Důležitější je ale fakt, že soutěžní filmy v rámci festivalu opět shlédly tisíce diváků: "Vzhledem ke komplikovanosti projektu neníjednoduché určit přesnou návštěvnost, ale už teď je jisté, že přesáhne hranici30 000 diváků," dodávás úsměvem Jiří Kráčalík, ředitel a zakladatel festivalu.

GrandPrix obdržel film Príbehy tatranských štítov II – Posadnutí horami odslovenského režiséra Pavola Barabáše, který mimochodem získal nejvyšší cenu užv roce 2012 a 2011. "Jájsem byl velmi zvědavý co jiného nám po 1. díle může ještě tento tvůrcenaservírovat. Ale opět nezklamal a překvapil. Barabáš umí pracovat s emocemi aono to prostě funguje" komentoval s úsměvem jedenz členů poroty Martin Novosad.

(Visited 1 times, 1 visits today)