Beat the Best v nejdelším závodě světa

Na osm set závodníků se už pošesté utká o Nassfeld Trophy v závodě, který, věřte nebo ne, měří 25,6 kilometru a překonáte při něm převýšení skoro šest a půl kilometru. Jistě, ta čísla zahrnují jak sjezdy po sjezdovkách směrem dolů, tak cesty lanovkami opačným směrem, ale o to právě v Nassfeldu jde!

Startuje se ve skupinách po dvaceti v intervalech dvou minut a jezdí se po uzavřených, pro závod vyhrazených sjezdovkách. I tak je to ale na trati pořádný mazec! Cíl na spodní stanici Millennium Expressu je daleko, ale prize money jsou hodně lákavé…

To slibované BMW překvapivě nevyhraje nejrychlejší, ale ten úplně nejprůměrnější závodník. Po skončení závodu se totiž z časů nejrychlejšího a nejpomalejšího závodníka stanový průměrný čas a pokud se bude shodovat s tím vaším… Máte vyděláno na prima autíčko.

Registraci do závodu je nutno provést nejpozději 12. ledna na www.schlagdasass.at

Startovné je 39 eur, tak už neváhejte a po Novém roce vyražte do Korutan. Během závodu bude v Nassfeldu spousta zábavy i pro ty, kteří o Nassfeld Trophy usilovat nebudou, takže určitě nebudete litovat.

(Visited 10 times, 1 visits today)