Čeští lyžaři jezdí v AUDI

SLČR bude mít po dobu jednoho roku pro své potřeby flotilu 13 vozů Audi s pohonem všech kol quattro®. Značka se čtyřmi kruhy tak významně rozšiřuje své sponzorské aktivity v oblasti zimních sportů na globální i národní úrovni.

„Jsme nesmírně potěšeni, že jsme získali silného a spolehlivého partnera v podobě značky Audi, která na národní i globální úrovni podporuje zimní sporty nepřetržitě již více než tři desetiletí,“ řekl k nově vzniklé spolupráci prezident Svazu lyžařů České republiky Lukáš Sobotka. „Pro naše lyžaře je životně důležité, aby se v maximálním komfortu a naprostém bezpečí dostali na místa tréninků a závodů i vv těch nejnepříznivějších podmínkách. Vozy Audi s proslulým pohonem všech kol quattro® jsou k tomu nejlepší volbou.“

Partnerství Audi se zimními sporty je ve světě sportu tradicí. Již více než tři desetiletí spolupracuje Audi s německým lyžařským svazem DSV (Deutscher Skiverband) a od zimní sezony 2002/2003 je značka s logem čtyř kruhů partnerem Mezinárodní lyžařské federace FIS. Od prosince 2014 už je značkou Audi podporován i Svaz lyžařů České republiky.

 

 

 

 

(Visited 3 times, 1 visits today)