ČEZ Jizerská 50 dává druhou šanci, nabízí nevyužité startovné

Během sta dní zmizela všechna startovní čísla na hlavní závod 47. ČEZ Jizerské 50, která se koná 10. – 12. ledna 2014 v Bedřichově. Na stovky zájemců se tak vůbec nedostalo. Ti všichni ale mají nyní druhou šanci, protože pořadatelé prestižního závodu v běhu na lyžích spustili burzu startovních čísel.

Do ní budou nabízet startovní čísla závodníci, kteří se přihlásili, ale závodů se nemohou účastnit. Zájemci se následně o nabízené číslo mohou přihlásit a za příplatek 200 Kč ho získají. „Letos se nám do 47. ročníku přihlásilo kolem tisícovky nováčků, takže je jasné, že se nedostalo na řadu stálých účastníků. Tohle je pro ně ideální a možná také poslední šance, jak se na start dostat,“ upozorňuje David Douša z pořádající agentury Mather Activation.

Závodníci, kteří získají v burze startovní číslo na Jizerskou 50, budou zařazeni do startovní vlny podle své výkonnosti a svých dosažených časů na stejné trati. V online registraci stále zbývají poslední volná místa na závody Intersport Jizerská 25 a Volkswagen Bedřichovská 30.

 

(Visited 8 times, 1 visits today)