ČEZ Jizerská 50 dává druhou šanci, nabízí nevyužité startovné

ČEZ Jizerská 50 dává druhou šanci, nabízí nevyužité startovné

Během sta dní zmizela všechna startovní čísla na hlavní závod 47. ČEZ Jizerské 50, která se koná 10. – 12. ledna 2014 v Bedřichově. Na stovky zájemců se tak vůbec nedostalo. Ti všichni ale mají nyní druhou šanci, protože pořadatelé prestižního závodu v běhu na lyžích spustili burzu startovních čísel.

Do ní budou nabízet startovní čísla závodníci, kteří se přihlásili, ale závodů se nemohou účastnit. Zájemci se následně o nabízené číslo mohou přihlásit a za příplatek 200 Kč ho získají. „Letos se nám do 47. ročníku přihlásilo kolem tisícovky nováčků, takže je jasné, že se nedostalo na řadu stálých účastníků. Tohle je pro ně ideální a možná také poslední šance, jak se na start dostat,“ upozorňuje David Douša z pořádající agentury Mather Activation.

Závodníci, kteří získají v burze startovní číslo na Jizerskou 50, budou zařazeni do startovní vlny podle své výkonnosti a svých dosažených časů na stejné trati. V online registraci stále zbývají poslední volná místa na závody Intersport Jizerská 25 a Volkswagen Bedřichovská 30.