Císař Winter Challenge

Letošní první novinkou je, že se pořadatelé rozhodli zrušit disciplínuobří slalom a místo ní do závodu zařadili atraktivnější skialpinistický okruh shromadným startem. Skialpinista po projetí svého úseku předá štafetu běžci nalyžích, který běží volnou techniku cca. 10 km. Na běžecké trati bude připravenskicrossový úsek s klopenými zatáčkami, muldaminebo skokem. Poté běžkař předá štafetu snowkiterovi, který jede poslední úsek aza pomoci svého draka. Po krušnohorskýchloukách objede 10 km úsek.

Další novinkou je doprovodný program –exhibiční freestyle závod pro snowboardisty a pro lyžaře CÍSAŘ JIBBING byswis-shop.cz. Pro ridery budou od rána připraveny tři překážky: 2xspeed raila grind box. Kvalifikace bude probíhat formou jamu, finále vyřazovacímetodou. Tento contest bude doplňovat další doprovodný program v centruzávodu, kde se můžete dál těšit například na Red Bull Winter Bar, vyhřívanýstan, nebo stánek s občerstvením a parádama z grilu. K tomu budou hrát DJs a pozávodě proběhne tradiční afterparty s živou hudbou.

Pro vítěze Císař Winter Challenge je připraven například outdoorovýzájezd pro tři osoby na Mt. Blanc se společností Adventure Company, nebo sudpivního speciálu od pivovaru Kláštěr. 

(Visited 1 times, 1 visits today)