Čtěte online: Jak na elektronická čísla SKI magazínu

E-vydání SKI magazínu si můžete buď objednat samostatně, nebo ho mít coby předplatitel našeho tištěného čísla zdarma. Pro přístup k e-verzi nabízíme čtyři různé platformy, přes které lze SKI magazín online číst. Vyberte si způsob, který vám nejvíce vyhovuje:

 


1. FlipBooky na SKImagazin.cz

Pro online prohlížení SKI magazínů preferujeme řešení FlipBooků od společnosti E-Book Systems. Jde o jedno z nejpokročilejších online publikačních řešení na světě, které v Česku využívá například časopis EURO a další. Umožňuje nám nabídnout všem našim registrovaným čtenářům přístup do elektronického archivu na SKImagazin.cz, na speciální stránce můžete prohledávat všechna doposud publikovaná čísla SKI magazínů a zjišťovat, o kterých tématech jsme psali v minulých letech. %BOX tablety right%

Jak na to: Stačí se na SKImagazin.cz přihlásit do čtenářské zóny a:

  • a) být předplatitelem SKImagazínu pro prohlížení aktuálních čísel
  • b) zakoupit si číslo pomocí SMS
  • c) být jen registrovaný pro procházení našeho archivu

Zdarma jsou pro všechny čtenáře dostupná ukázková čísla SKI magazínů, na které se dostanete klikem na tlačítka “Otevři ukázku čísla” v našem archivu.

2. SKI magazín na Publero.cz

Od sezony 12/13 můžete číst SKI magazín online i ve čtečkách a na webu společnosti Publero. Stačí navštívit stránku SKI magazínu na Publero.cz a zakoupit jakékoliv z nabízených čísel. Na Publero.cz je možné zakoupit zvlášť i naši speciální přílohu SKI Classic, která v elektronické verzi vyjde na 15 korun.

Informace pro předplatitele: Jestliže jste předplatiteli a chcete SKI magazín číst raději přes službu Publero než u nás na webu, stačí nás kontaktovat na web@skimagazin.cz a vyžádat si kód pro bezplatný přístup k našim časopisům ve službě Publero.cz.

3. SKI magazín na Alza.cz

Od sezony 13/14 je elektronická trafika Publero součástí obchodu Alza.cz. Naše čísla tak můžete najít i tam.

4. SKI magazín na Floowie.cz

Od sezony 12/13 můžete číst SKI magazín online i ve čtečkách a na webu společnosti Floowie. Stačí navštívit stránku SKI magazínu na Publero.cz a zakoupit jakékoliv z nabízených čísel. Na Floowie.cz můžete stejně jako na konkurenčím Publeru zakoupit zvlášť i naši speciální přílohu SKI Classic, která v elektronické verzi vyjde na 15 korun.

Informace pro předplatitele: Opět platí, že jestliže jste předplatiteli SKI magazínu a chcete nás číst přes Floowie, stačí nás kontaktovat na web@skimagazin.cz a vyžádat si kód pro bezplatný přístup k našim časopisům.

 


Pokud máte jakékoliv dotazy, problematice elektronických čísel se věnují dvě naše diskuzní vlákna:

stačí se tedy začíst a případně položit dotaz. Rádi vám poradíme.

(Visited 5 times, 1 visits today)