Další závod Jizerské 50 vyprodán! Poslední čísla seženete v INTERSPORTU

Druhý lednový víkend se v Bedřichově postaví na start sedm tisíc párů běžeckých lyží, ty všechny budou soupeřit s tratí 47. ČEZ Jizerské 50. Dvanáct set z nich si zaběhne sobotní závod klasickou technikou na 25 kilometrů. Kromě nadšených hobíků to budou také známí fotbalisté Jan Nezmar a Luděk Zelenka.
„Ale i my se řadíme do kategorie nadšených hobíků,“ má jasno Zelenka, bývalý fotbalista Slavie, Bohemians 1905 nebo Viktorie Žižkov. „S Honzou Nezmarem se navíc zúčastníme i štafety osobností, která bude hned po tomto závodě. Trošku adrenalinu neuškodí,“ bere Zelenka náročnost závodů s nadhledem.

INTERSPORT Jizerská 25 startuje v sobotu 11. ledna v 9 hodin. Oba fotbalisté patří mezi pravidelné účastníky. „Z Liberce to mám kousek, navíc na běžkách pravidelně jezdím. Už se vážně těším,“ přiznává Nezmar, bývalý fotbalista Slovanu Liberec a současný sportovní ředitel tohoto klubu.

Loni vyhrál závod po dramatickém finiši Lukáš Kočárek. Jak tomu bude nyní? Uvidíme za necelé tři týdny. Více informace k závodu 47. ČEZ Jizerské 50 najdete na www.jiz50.cz.

(Visited 5 times, 1 visits today)