Dolní Morava chystá Grand opening

Areál disponuje dvěma čtyřsedačkovými lanovkami, dvěma vleky, 100% zasněžovanými sjezdovkami a novými stroji na úpravu svahů. Vyznavači širokých a upravených sjezdovek ocení především 1200 m dlouhou a 80 m širokou sjezdovku, která zvítězila v čtenářském hlasování o nejlepší sjezdovku v Jeseníkách a Beskydech. Všechny sjezdovky pak mají minimální šířku 70 metrů. Pro nejmenší lyžaře je v provozu dětský park s pojízdným pásem, kolotočem, lanovým vlekem a spoustou pohádkových postav.


Více se o vynaložených investicích a aktuální podobě lyžařské střediska na Dolní Moravě dočtete v lednovém SKI magazínu.


Největší novinka letošní sezony je přímo na sjezdovce, u nástupní stanice moderní čtyřsedačkové lanovky, v srpnu otevřený nejmodernější horský hotel na českých horách – ****Wellness hotel VISTA, který nabízí služby i pro nejnáročnější klientelu. Splňuje přesně to, co v našich podmínkách lyžařům chybělo a na co jsou zvyklí ze středisek v zahraničí, a to je wellness a spa přímo na svahu. Sauny, pára, whirpool, bazén se stálou teplotou vody 32 stupňů… Na Dolní Moravě se tak můžete cítit jako v Švýcarsku!

Opening už v půlce prosince

Už 15. prosince se na Dolní Moravě rozjedou lanovky a lyžovat se přitom bude jen za poloviční ceny! K tomu budeme mít možnost otestovat lyže několika značek a užít si celodenní program na sněhu. Zábava ale neskončí ani po setmění, právě naopak! Večer pod sjezdovkou zahrají Monkey Business a pokud byste snad náhodou ještě neměli dost, přijďte na Jägermeister After Party do Mulda baru hotelu VISTA. Program Grand openingu na Dolní Moravě

Délka sjezdových tratí

  • 1 U Slona 1200 m
  • 1a Modrá sjezdovka 600m
  • 2 Áčko 1200 m
  • 2a červená sjezdovka 650m
  • 3 Béčko 1750 m
  • 4 Dětský ráj, Sun Kid 200 m
  • 5 Spojovací cesta-sáňkařská dráha 2500 m

Běžecké tratě 50km

Dolní Morava relax&sport resort

(Visited 5 times, 1 visits today)