Foto soutěž: Pošlete nám fotku na téma "zima a mráz"

Spolu s naším partnerem společností FotoŠkoda jsme přichystali soutěž o fotoaparát Nikon Coolpix AW110, lyže SKI magazín, dvouleté předplatné našeho časopisu a poukázky na FotoSlužby Centra FotoŠkoda v hodnotě 500 Kč. Navíc pokud se soutěže zúčastníte, nejenže máte šanci získat tyto super ceny, ale ještě se dozvíte víc o vašem fotografickém umění.

Vše co musíte pro účast udělat je, navštívit stránky http://www.foto-vize.cz/cms/contests  a nahrát do nich vaši fotografii na téma "zima a mráz". Odborníci z Centra FotoŠkoda ve Vodičkově ulici v Praze vám ji ohodnotí slovním komentářem – takže hned budete vědět, jestli je váš obrázek dokonalý, nebo se ještě můžete něco přiučit a zároveň se dostanete do hry. Vyhrává se dle následujícího klíče:

Pravidla fotosoutěže

  • Soutěž probíhá 9. 12. 2013 do 31. 3. 2014 
  • Do soutěže budou zařazeny fotografie, které uživatel při nahrávání označí jako soutěžní pro soutěž Zima a mráz – FotoVize se SKImagazínem a které budou administrátorem schváleny. 
  • Nejlepší fotografie budou vyhodnoceny dle následujícího klíče. Z hlasování uživatelů webu bude vybráno 6 nejlépe hodnocených fotografií. Odborná porota k těmto fotografiím přidá 4 libovolné soutěžní fotografie a následně sestaví finální pořadí z těchto 10 vybraných fotografií. 
  • Vítězové budou oznámeni na webu www.foto-vize nejpozději do 30 dnů od skončení soutěže. Zároveň budou kontaktováni na e-mail zadaný při registraci o poskytnutí korespondenční adresy pro zaslání výher. Případné osobní vyzvednutí v Praze je možné po domluvě. 
  • Uživatel musí být zároveň majitelem autorských práv k přihlašovaným fotografiím, nebo musí mít souhlas majitele či vykonavatele autorských práv snímku. Za obsah snímku a dodržení platných práv souvisejících se snímkem plně ručí uživatel, který fotografii přihlásil.
  • Soutěže se nesmí účastnit zaměstnanci společností CreativeDreams s. r. o., Centrum FotoŠkoda a SKI magazín a osoby blízké všem jmenovaným. Ostatní aktivity na webu jsou těmto osobám povoleny.
  • Uživatel dává přihlášením fotografie souhlas se zpracováním svých osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů, pro účely správce a zadavatele webu a současně souhlasí se zveřejněním svých nahraných fotografií na stránce www.foto-vize.cz  a uděluje organizátorovi akce neomezené právo na použití a šíření fotky na dobu 1 roku počínaje dnem přihlášení a nahrání fotografie na web akce.
  • Podmínky mohou být kdykoliv organizátorem změněny či doplněny a to i bez předchozího upozornění. Společnost CreativeDreams s.r.o. si vyhrazuje právo kdykoliv pravidla změnit. Případné výhry nejsou soudně vymahatelné. Organizátor si vyhrazuje právo odepřít předat výhru, zařadit fotografii do soutěže nebo jakoukoliv fotografii z webu odstranit a to i bez udání důvodu, zejména pokud by byla fotografie v rozporu se zákony ČR, dobrými mravy nebo nesplňovala pravidla webu.
  • Více o fotosoutěži : www.fotovize.cz
(Visited 2 times, 1 visits today)