Intersport

Díky SKI magazínu Speciál se vám do rukou dostane jedinečný rádce pro nákup nových lyží! Na sto modelů je jako vždy rozřazeno do jednotlivých kategorií dle svého zaměření a výkonnosti: Allround a Allround Lady, Sport Performance a Sport Performance Lady, Allmountain Performance a Allmountain Performance Lady, Allmountain Free a Allmountain Free Lady (široké allmountain modely), Obří slalom a Slalom. Součástí výsledného hodnocení všech lyží jsou jak exaktní data vyjádřená čísly, tak slovní komentáře – takže si své ideální lyže vyberete opravdu snadno. Ostatně přesvědčte se sami.

Všechno co musíte pro přístup k atuálnímu vydání SKI magazínu udělat je vyplnit vaši emailovou adresu, na kterou zašleme odkaz pro přístup k bezplatnému vydání. Číslo je totiž k dispozici pouze v našem archivu a pro přístup k němu je nutné se přihlásit. Pokud si chcete nejprve prohlédnout ukázku SKI magazínu speciál, můžete to udělat v našem archivu.

%INTERSPORT_FORM%


Souhlasem se zpracováním osobních údajů udělujete souhlas v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. souhlas se zpracováním zde poskytnutých osobních údajů společností SKI Press s.r.o., se sídlem v Praze, Vršovické náměstí 1013/3, IČ: 25717219 za účelem zařazení do databáze správce. Beru na vědomí, že mám právo přístupu k osobním údajům a další práva dle § 11, 21 zák. č. 101/2000 Sb. Souhlas se zpracováním osobních údajů uděluji dobrovolně a mohu jej kdykoli bezplatně na adrese správce odvolat.

(Visited 2 times, 1 visits today)