Jak zjednodušit výběr rukavic

Jak zjednodušit výběr rukavic

Zdroj: www.ziener.com

Obsáhlá nabídka vyhovující široké paletě požadavků ze strany zákazníků, to už je dnes na trhu s lyžařskými oblečením realita a do stejné fáze se logicky dostávají třeba i rukavice. Kdo rád a často lyžuje, jistě už se sám přesvědčil, že tuto součást lyžařského vybavení, označovanou trochu neprávem jako doplňky, neradno podceňovat. Je proto dobře, že si můžeme vybírat z tolika modelů, typů, prostě z pestré škály levnějších i dražších variant.

Zúžovat sortiment, to určitě není na pořadu dne, přesto je možné výběr těch správných rukavic zjednodušit jak zákazníkům tak i prodejcům.

Ziener, německý výrobce, jehož produktům důvěřuje i slalomářská pair-excellence Felix Neureuther, přichází letos se zajímavým a v každém případě praktickým konceptem Ziener ShieldSystem. V souladu s ním jsou rukavice provázeny barevné štítky jasně vypovídající o klíčových vlastnostech každého modelu.

Zdroj: www.ziener.com
Zdroj: www.ziener.com
Zdroj: www.ziener.com
navigate_before
navigate_next

Modrý štítek třeba značí nepromokavost a vysokou odolnost proti větru (rukavice jsou vždy vabaveny membránou AQUASHIELD®), červený štítek zase indikuje extra zateplení. Zelený štítek pak můžete najít především u rukavic pro závodní lyžování a znamená, že u tohoto typu rukavic byly použity speciální ochranné prvky, jako například ochrana kloubů, případně ochrana zápěstí u rukavic snowboardových. Paletu barvených štítků doplňuje černá pro rukavice GORE-TEXové a bílá pro rukavice s membránou GORE® WINDSTOPPER®.

Od letoška už je to tedy jednoduché. Vyberete-li si v nabídce renomovaných značek Ziener (tahle volba není těžká) a chcete například… Za každou cenu goretexové? Jděte po černé!

(Visited 8 times, 1 visits today)