Na Pitztalu se lyžuje, blíží se také start sezóny na Kaunertalu

Na Pitztalu se lyžuje, blíží se také start sezóny na Kaunertalu

Během nadcházejícím víkendu 14. a 15. října se rozběhne lyžařská sezóna na tyrolském ledovci Kaunertal. Centrem openingu plného zábavy a hudby bude snowpark Half Mile Jib Line 2.0, který se svým návštěvníkům pochlubí novými vychytávkami.

Ve stejný čas – jako jedno z prvních ne-ledovcových lyžařských středisek v Evropě – otevře své brány i skiareál Kitzbühel – Kirchberg, a to konkrétně oblast Resterkogel / Resterhöhe.

Lyžuje se již v tyto dny na tyrolském ledovci Pitztal – v provozu je celkem pět sjezdovek. Velkou atrakcí je zde ve výšce 3440 metrů kavárna “Café 3.440”, z jejíž terasy je za příznivého počasí úžasný výhled na okolních více jak padesát třítisícových vrcholků včetně Wildspitze (3774 m.n.m.), druhé nejvyšší hory v rámci celého Rakouska.

Pitztal sousedí s již zmiňovaným Kaunertalem a také s lyžařskou oblastí Sölden Arena – Ötztal, kde za tři týdny proběhne tradiční výkop nového ročníku Světového poháru sjezdařů a sjezdařek spojený právě s otevřením tamních sjezdovek i pro širokou lyžařskou veřejnost.

7. Oktober 2017 – Pitztaler Gletscher

Morgenstund hat Gold im Mund :)Ein traumhafter Skitag mit top präparierten Pisten beginnt!#HeldenderNacht #überdenWolken #PitztalerGletscher #DachTirols

Zveřejnil(a) Pitztaler Gletscher dne Pátek 6. října 2017

(Visited 8 times, 1 visits today)