Kde sehnat SKI magazín

Ptáte se, jak nás nejsnadněji seženete? Je tu hned sedm možností:


 
Jak koupit SKI magazín? Předplatné nebo Intersport%BOX Cist_online right%

1. Výhodné předplatné s dárkem zdarma

Určitě nejpohodlnějším způsobem, jak zajistit, aby vám žádný SKI magazín neunikl, je naše předplatné. Objednat si nás můžete přímo na stránce www.SKImagazin.cz/predplatne, stojíme 320 Kč na celý rok (5 čísel + 1 Speciál s testem lyží + přístup do elektronických vydání a archivu) a ještě dostanete super dárek dle vašeho výběru zcela zdarma.

2. Novinové stánky

Zakoupit nás můžete samozřejmě v dobrých novinových stáncích v ČR a na Slovensku, v sítích InMedio, Valmont a v prodejnách RELAy jejichž seznam najdete zde.

3. Sportovní obchody a Intersport

SKI magazín je také v prodeji ve více než 140 sportovních obchodech v ČR a na Slovensku nebo v síti prodejen Intersport.

K dispozici jsme i zdarma

Se SKI magazínem se samozřejmě můžete potkat i jinde. Při mnoha příležitost je náš časopis zdarma, dostat nás můžete při cestě na hory s některou s partnerských cestovních kanceláří, ve vlacích RegioJet, autobusech Student agency na sportovních akcích a závodech. Kompletní seznam míst, kde SKI magazín můžete dostat zdarma najdete zde.

4. Autobusy, vlaky a cestovní kanceláře  

Pojedete-li lyžovat s CK Intertrans, Consultour, Fede, Skitur, Sport-S, CITY-SKI nebo Trip dost možná bude SKI magazín ležet před cestou právě na vašem sedadle. K dispozici jsme také ve skibusech jezdících z Prahy na Ještěd a v autobusech Student agency i vlacích RegioJet.

5. Sportovní akce a závody 

Časopis s sebou samozřejmě máme i na všech závodech a akcích které pořádáme, nebo jehož jsme mediálními partnery. Namátkou:

6. Lyžařská střediska, hotely, školy

Exklusivně jsme v prodeji na pokladnách dvou lyžařských středisek: ve Skiareálu Klínovec a v Skiareálu Rokytnice nad Jizerou, kde zároveň najdete stojany, kde si můžete časopis vzít zdarma. Totéž platí pro SkiParku Velká Chuchle, mnoho horských hotelů (např. Orea Hotels) sportovních a relaxačních center (např. Health & Leisure Club Park Holiday), sportovní školy, lyžařské školy a půjčovny atp.

Pokud máte jakékoliv dotazy, rádi vám je zodpovíme na telefonním čísle 222 513 366 nebo na emailu distribuce@skimagazin.cz

(Visited 9 times, 1 visits today)