Letošní zima běžcům nepřeje. Skiatlon ale bude!

Letos poprvé v šestileté historii závodu nás počasí donutilo změnit lokalitu skiatlonu a závod se tedy nebude konat v Bedřichově, nýbrž v jabloneckých Břízkách.

Na druhou stranu se nám letos podařilo také propojit dva největší jizerskohorské závody ve skiatlonu v jeden jediný a na vás tak čeká atraktivnější klání a souboj s mnohem početnější konkurencí. "Spojení SKI magazín Skiatlonu s Tygřím skiatlonem, který pořádá oddíl běžeckého lyžování Žižkovští tygři, je logickým propojením dvou největších skiatlonových závodů u nás a slibuje mnohem zajímavější a napínavější měření sil,” říká za nás organizátory hlavní strůjce spolupráce Dan Baran.

Dalším krokem vedoucím ke zatraktivnění závodů zařazených v našem seriálu SKI magazín TOUR je již z loňska známé spojení všech tří závodů s akcemi pořádanými libereckou Duklou a začlenění skiatlonu, crossu i nočních sprintů do krajského poháru žactva. Závodní dny tedy probíhají tak, že dopoledne se na trati představí na dvě stovky žáků a žákyň, kteří mají možnost ukázat své umění na trati připravené pro hlavní odpolední závod. Samozřejmě že pro děti je atraktivní i závodění před početnou diváckou kulisou, které tento koncept přináší a dospělí zase mohou využít celý závodní den pro testování nejnovějších modelů běžek z produkce hlavních partnerů závodu, firem Atomic a Salomon.

Pokud máte zájem si některý z netradičních závodů vyzkoušet, máte právě teď jedinečnou příležitost. Skiatlon, letos první závod SKI magazín TOUR, je na programu 9. února. Přihlášky, propozice a další důležité informace najdete na internetových stránkách http://tour.skimagazin.cz

(Visited 2 times, 1 visits today)