Luxusní značka ZAI nově v Čechách

Exkluzivníšvýcarský výrobce lyží ZAI bude od letošní sezony zastoupen vČeské republice. Na začátku prosince zahájil ve ŠpindlerověMlýně zimní sezonu Hotel Savoy a součástí tohoto luxusníhoubytovacího zařízení bude od letoška také Ski Boutique ZAI.

ZnačkaZAI je v lyžařském světě legendou. Při výrobě lyžíkombinuje pouze prvotřídní, často nekonvenční materiály aobrovský důraz klade na kvalitu jejich zpracování. Díkypokročilým technologiím a precizní švýcarské práci pak nasvět přicházejí vysoce kvalitní, odolné a především dokonalefunkční lyže. Mnohé technologie a řešení byly vyvinuty apatentovány právě značkou ZAI, jako příklad lze uvéstspeciální lis používaný pro vytvoření požadovaného předpětílyže, který pracuje s přesností na jednu setinu milimetru.To vše pak umožňuje poskytnout na lyže záruku pět let.

Dalšímprvkem exkluzivity lyží ZAI je pak pojištění proti krádeži apoškození lyží, které je ke každým lyžím poskytovánoautomaticky.

LyžeZAI však nevynikají pouze špičkovými technologiemi. Pokud nasvahu uvidíte lyže, které vypadají jako dřevěné, nebo jsoucelé černé bez viditelného nápisu, pak pravděpodobně vidítenejdražší lyže na světě. Ať už se jedná o zvolenou kombinacebarev nebo použití dřeva pro povrch lyže, vždy jde o krásné ajedinečné designové prvky. Lyže ZAI se prodávají výhradnějako lyžařské komplety, kde spolu s lyžemi zákazníkdostává dokonale sladěné vázání, karbonové hole a vak nalyže.

Samozřejmostíje také prvotřídní servis pro zákazníky ZAI. Po sezoně simůžete lyže nechat odborně ošetřit přímo ve Švýcarsku avrátit jim takřka původní vzhled.

Prosezónu 2012/13 nabízí ZAI celkem pět modelů – čtyři prolyžování na upravených sjezdovkách a jeden model pro hlubokýsníh. Každá lyže má svou specialitu a jedná se vždy o naprostounikátní technologická řešení. Tím je třeba kombinacežulového kamene s karbonem pro jádro lyže (model SPADA),použití přírodní gumy pro povrch lyže a zároveň tlumenívibrací (model TESTA) nebo využití moderních kompozitovýchvláken a sloučenin, které umožňují vyrobit neuvěřitelnělehké a přesto dokonale ovladatelné lyže (model FEFFA). Mimo tojsou v nabídce také speciální limitované edice. Pro ty, kdose ztotožňují s některou z vybraných luxusníchznaček, nabízí ZAI například limitovanou edici "ZAI forBentley", ze spojení s výrobcem luxusních hodinek pakvznikly lyže "ZAI for Hublot".

  • Vícese o značce ZAI můžete dozvědět na nově vzniklýchinternetových stránkách www.lyzeZAI.cz.

 

(Visited 15 times, 1 visits today)