Max Blardone bude jezdit na Elanech!

Massimiliano Blardone dosáhl během své kariéry několika vynikajících výsledků – na svém kontě už má 7 vítězství ve Světovém poháru a celkově 24 medailových umístění. V posledních dvou sezonách už to ale přece jen nebylo ono. Není nic neobvyklého, že pak často dojde i na výměnu materiálu: "Elan mě přesvědčil svými kvalitními lyžemi, prvotřídním vývojovým zázemím, profesionálním přístupem a skvělými schopnostmi servismanů. Jsem odhodlaný dostat se znovu tam, kam jsem v minulosti patřil, tedy na stupně vítězů Světového poháru," řekl Max po skončení testování lyží v Santa Caterině a Livignu.

"Moc nás těší, že je Max po testování spokojen a že naše nové obřačky dopadly v testování výborně. Budeme dělat vše pro to, abychom Maxovi poskytli ty nejlepší produkty a služby," vzkázal z Itálie Blaž Lazar, který v Elanu letos v únoru převzal funkci manažera pro zahraniční závodníky.

Elan poskytne Blardonemu i slovinského servismana Dušana Kapše, který má s prací pro závodníky Světového poháru více než pětadvacetileté zkušenosti. V minulosti dělal servis např. Jure Koširovi nebo Martině Ertl.

Elan ovšem neslaví úspěchy jen na závodní scéně. Během posledních let se etabloval jako nejinovativnější značka sportovního vybavení a získal mnoho mezinárodních ocenění v oblasti designu a inovací. "Jsme pyšní, že můžeme Maxe přivítat u Elanu. Hodláme dále rozvíjet a zlepšovat vztahy s lyžařskými kluby a svazy na celém světě. Naším cílem je, aby všichni naši závodníci dosahovali hodnotných umístění v závodech Světového poháru, stejně jako v dalších soutěžích," prohlásil Luka Grilc, ředitel marketingu firmy Elan.

Na fotce zleva: Luka Grilc, Elan's Brand and Product Director; Max Blardone; Blaž Lazar, Race Manager; Dušan Kapš, serviceman

(Visited 1 times, 1 visits today)