Nová kombinéza Peak Performance Heli Line Six

Kombinéza Heli Line Six je ušitá z nové třívstvé tkaniny Gore-Tex® C-Knit, jež je na dotek měkká a hladká, zaručuje freestylovému lyžaři maximální volnost pohybu a současně zajišťuje trvalou nepromokavost a větruvzdornost. Spolehlivá a osvědčená dvousložková membrána GORE-TEX® je slaminována s nesmírně tenkou, hustou a přitom odlehčenou dutou pleteninou. Tento nový laminát je až o 10 procent lehčí než dřívější třívrstvá textilie GORE-TEX®. Jeho třívrstvá konstrukce je méně mohutná a odolnější. Současně také zvyšuje prodyšnost až o patnáct procent. Hladký povrch úpletové podšívky je měkký na dotek, takže oděv snadněji klouže po ostatních vrstvách.”

Kolem zad a na boku se táhne promyšlený systém zapínání zipu se čtyřmi jezdci pro snadné oblékání i svlékání, který zajišťuje maximální ochranu zepředu a možnosti ventilace. Detaily, jako je stahovací systém Boa s přilnavými brzdami na šňůrkách u kapuce pro jednoduchou úpravu či kapsa na rukávu kompatibilní s obousměrnou vysílačkou.


O cenách ISPO AWARD

Veletrh ISPO každoročně oceňuje nejlepší sportovní produkty cenou ISPO AWARD. Porota složená z nezávislých profesionálů z odvětví sportu hodnotí několik stovek kandidátů – také z těch, kteří se veletrhu neúčastní – podle jasně daných kritérií. Tento exkluzivní výběr pomáhá se zorientovat jak profesionálům z odvětví sportu, tak koncovým zákazníkům. 

 

(Visited 9 times, 1 visits today)