Nový skibus do Ski areálu Razula

Skibus provozovaný společností Veolia TransportMorava bude vyjíždět denně v 7:20 z Ostravy-Poruby a pojede přes Frýdek-Místek,Frýdlant nad Ostravicí, Staré Hamry, Bílou a bývalý hraniční přechod Bumbálka,kde v minulosti svou cestu končil. Od letoška ale trasu protáhne o 8 kilometrůdo Velkých Karlovic, kam dorazí v 9:30 hodin. Konečná zastávka bude u hlavní sjezdovky Ski areálu Razula,kde je zároveň rozcestník běžeckých tras. Zpět do Ostravy spoj vyjede v 15hodin.

razula

O Ski areálu Razula

Ski areál Razula leží na okraji Velkých Karlovicna Vsetínsku ve Zlínském kraji. Tvoří jej čtyři sjezdovky v celkové délce 2kilometry, z nichž dvě sjezdovky jsou zasněžované a vybavené osvětlenímpro večerní lyžování. Zkušené sjezdaře nejvíce láká hlavní sjezdovka Razuladlouhá 1 km s převýšením 210 metrů. Pro rodiny s dětmi je jako stvořená mírná,350 metrů dlouhá sjezdovka Horal u hotelu Horal, kde v zimě funguje takélyžařská Tygří školka a snowtubing. Letošní novinkou bude také sáňkařská louka.

Poloha Ski areálu Razula je ale vhodná i proběžkaře, kteří mají ve Velkých Karlovicích k dispozici 40 kilometrůupravovaných a značených tras v údolí a 50 dalších kilometrů na okolníchhřebenech.

Lyžuj a plav

Jízdní řád nového skibusu je nastaven tak, abylyžaři stihli využít bonusové akce Lyžuj a plav. Díky ní k vybraným typůmskipasů ve Ski areálu Razula získají ve všední den hodinový vstup zdarma dotermálních bazénů Wellness Horal. Ten se nacházív hotelu Horal, v těsném sousedství jedné ze sjezdovek. Kdo chce,může v bazénech za příplatek zůstati déle nebo si také dopřát relaxaci v přilehlém saunovém světě se saunami,párou, tepidariem a bohatou nabídkou exotických masáží v podání Thajek, SríLančanů a Filipínek či saunovacích rituálů. Lyžování a relaxaci je možnézavršit v některé z hotelových restaurací, které vynikají nabídkou regionálníchspecialit. V každé restauraci je dětský koutek.

(Visited 1 times, 1 visits today)