Oblečení inspirované minimalismem bojovníků Ninja

Oblečení inspirované minimalismem bojovníků Ninja

Zdroj: www.peakperformance.com

Pro lyžařskou sezónu 2017/18 představuje kultovní značka Peak Performance ucelenou řadu nových střihů a stylů. Inspiraci hledala v temných městských ulicích a… V minimalismu bojovníků Ninja! V celé kolekci jsou použity vysoce funkční materiály, typickými prvky značky Peak Performance jsou tři vrstvy z Gore-Texu a odolné podšívky.

I na oblíbených modelech letos najdete nové materiály a přidané funkční detaily. Příkladem těchto inovací je nová Volcan Parka s ostrou siluetou. Je přímo ideální pro adrenalinová dobrodružství v prašanu! Parka je ze dvou různých typů Gore-Texu, takže odolá i hodně mokrému sněhu a zároveň je velmi lehká.

Dalším nepřehlédnutelným kouskem je bunda Aviator navržená na lyže i do města – klasická letecká uniforma, oversize střih a vysoký límec. „Při navrhování dámské bundy Aviator bylo mým cílem nalezení perfektní rovnováhy mezi vysoce funkčním lyžařským oblečením a stylovou městskou bundou,“ říká Maria Bovin, senior designérka.

Zdroj: www.peakperformance.com
Zdroj: www.peakperformance.com
Zdroj: www.peakperformance.com
navigate_before
navigate_next

Když v Peak Performance přemýšleli o autorovi nové design kolekci, byl Nigel Cabourn jasnou volbou. A výsledek? Unikátní kolekce lyžařského i městského oblečení, která zahrnuje unisex kousky od hřejivých kabátů až po kalhoty, v nichž oslníte na sjezdovkách i mimo ně. Cabourn s designéry z Peak Performance nejdříve dlouhé měsíce hledali inspirativní armádní oblečení, až ho našli u švédských lyžařských patrol. Tomu pak společně dali novou, moderní podobu.

Kolekce zahrnuje odstíny tmavých barev od černé přes mahagonovou, temnou zelenou a modrou v kombinaci se zářivějšími barvami, jako například oranžovo červená. Všechny kolekce lze díky tomuto barevnému sladění vzájemně snadno kombinovat a najít si tak vlastní styl.

(Visited 17 times, 1 visits today)