Pojeďte s Fischery C-LINE na tyrolské ledovce

Také protopokračuje Fischer i letos ve spolupráci s 5 tyrolskými ledovci, čímžpodporuje jak prodej svých produktů řady C-LINE, tak lyžování na místech, kteráv Rakousku tradičně patří k tomu nejlepšímu.

Myšlenka spoluprácetradičního rakouského výrobce lyžařského vybavení a super atraktivních ledovcovýchlyžařských středisek je prostá: Kup si lyže Fischer C-LINE, a protože jsouprodukty této prémiové řady skutečně luxusním zbožím, dostaneš k nim takéskipas na Stubai, Hintertux, Pitztal, Kaunertal či do Söldenu zdarma.

Abychom byli přesní,na internetových stránkách www.tirolergletscher.comsi stáhnete voucher na jeden 1denní skipas na vybraný z tyrolskýchledovců, nabídka platí po celou letošní zimu a jaro 2014.

Víkend s FischerC-LINE

Aby toho nebylomálo, můžete s Fischerem vyhrát i pobyt na dvě noci ve 4hvězdičkovémhotelu, dva 2denní skipasy a k tomu zapůjčení kompletního vybavení FischerC-LINE na dva dny. Jak na to?

Tentokrát si nemusítenic kupovat, stačí prohledat fotky ze zimní dovolené a tu nejlepší nahrátna facebook Fischeru. A pak už jen čekat, že se bude líbit…

Podrobnosti opravidlech a průběhu soutěže včetně linku pro nahrávání fotek najdete na www.fischersports.com/en/Alpine/C-LINE-Competition.Pospěšte si, soutěž trvá jen do konce listopadu!

(Visited 1 times, 1 visits today)