SKI magazín zdarma pro účastníky SkiTour

Bohužel, zima tomu chtěla jinak a s tištěnou podobou SKI magazínu ve vašich rukou to tedy letos na SkiTour pravděpodobně neklapne. Nabízíme proto alespoň možnost prohlédnout si aktuální vydání zdarma v jeho elektronické podobě – a pokud byste měli zájem i o tištěnou podobu našich čísel, neváhejte využít speciální 20% slevy určené exkluzivně vám.

1. Pokud máte zájem o předplatné našeho časopisu se slevou, navštivte stránku http://skimagazin.cz/predplatitel/ a postupujte krok za krokem až do cíle. Pokud budete platit kartou, můžete všemi našimi čísly listovat již za pár minut.

2. Jestliže si chcete zdarma prohlédnout aktuální číslo SKI magazínu, ve kterém přinášíme například jedinečný pohled do útrob servisních kamionů (strana 74), nebo novinky z veletrhu ISPO (strana 66)  vyplňte svoji emailovou adresu do pole níže a my na ni zašleme odkaz pro přístup k bezplatnému vydání.

%SKITOUR_FORM%


Souhlasem se zpracováním osobních údajů udělujete souhlas v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. souhlas se zpracováním zde poskytnutých osobních údajů společností SKI Press s.r.o., se sídlem v Praze, Vršovické náměstí 1013/3, IČ: 25717219 za účelem zařazení do databáze správce. Beru na vědomí, že mám právo přístupu k osobním údajům a další práva dle § 11, 21 zák. č. 101/2000 Sb. Souhlas se zpracováním osobních údajů uděluji dobrovolně a mohu jej kdykoli bezplatně na adrese správce odvolat.

(Visited 1 times, 1 visits today)