Ski Serie Masters pokračuje na Lipně

Ski Serie Masters pokračuje na Lipně

První březnový víkend se můžete těšit na vstřícné zázemí areálu na Kramolíně, perfektně připravené pisty, sobotní vyhlášení spojené se společenským večerem a samozřejmě i na závodníky ze všech koutů naší země.

 

Součástí tohoto závodního víkendu bude také možnost vyzkoušet závodní modely lyží Blizzard pro příští sezonu, které nám na kopec doveze a k otestování zapůjčí odborníci z českého zastoupení značky.

 

Propozice závodů (zúčastnit se mohou lyžaři od 18ti let výše): http://www.ski-masters.cz/userFiles/propozice-zavodu/ssm-2013-2014/lipno-2014-propozice.pdf

 

Všechny tři závody jsou započítány do Ski Serie Masters, takže bitva o křišťálové poháry pokračuje – průběžné pořadí je zde: http://www.ski-masters.cz/userFiles/vysledky-zavodu/ssm-cmp/ssm-2013-2014/prubezne-poradi-ssm-cmp-2013-2014.pdf

V březnu se ještě můžete těšit na Pasecký dvojboj (OS, SL), který se v Pasekách nad Jizerou pojede 8 – 9. 3., a samozřejmě na vyvrcholení závodní sezony – již 9. ročník řádného Mistrovství ČR Masters (22. – 23. 3.).

 

 

Na shledanou na kopci!