Ski Serie Masters pokračuje na Lipně

První březnový víkend se můžete těšit na vstřícné zázemí areálu na Kramolíně, perfektně připravené pisty, sobotní vyhlášení spojené se společenským večerem a samozřejmě i na závodníky ze všech koutů naší země.

 

Součástí tohoto závodního víkendu bude také možnost vyzkoušet závodní modely lyží Blizzard pro příští sezonu, které nám na kopec doveze a k otestování zapůjčí odborníci z českého zastoupení značky.

 

Propozice závodů (zúčastnit se mohou lyžaři od 18ti let výše): http://www.ski-masters.cz/userFiles/propozice-zavodu/ssm-2013-2014/lipno-2014-propozice.pdf

 

Všechny tři závody jsou započítány do Ski Serie Masters, takže bitva o křišťálové poháry pokračuje – průběžné pořadí je zde: http://www.ski-masters.cz/userFiles/vysledky-zavodu/ssm-cmp/ssm-2013-2014/prubezne-poradi-ssm-cmp-2013-2014.pdf

V březnu se ještě můžete těšit na Pasecký dvojboj (OS, SL), který se v Pasekách nad Jizerou pojede 8 – 9. 3., a samozřejmě na vyvrcholení závodní sezony – již 9. ročník řádného Mistrovství ČR Masters (22. – 23. 3.).

 

 

Na shledanou na kopci!

(Visited 6 times, 1 visits today)