SKI SuperTest bude letos v novém

Díky SKI magazínu Speciál se vám do rukou dostane jedinečný rádce pro nákup nových lyží! Změna je život, a tak se i renomovaný SKI SuperTest po letech rozhodl učinit pár změn. A nutno zdůraznit, že jsou to změny k lepšímu. Předně bylo ke kormidlu SKI SuperTestu přizváno nové vedení – tým mnichovské technické univerzity byl vystřídán lidmi, kteří jsou přece jen více spojeni s realitou všedního dne, mají bohaté zkušenosti s prodejem lyžařského vybavení a s přímým kontaktem se zákazníky. A právě zákazníkům – konečným spotřebitelům – je SKI SuperTest určen především. Odpovídá tomu i nový způsob prezentace výsledků, je o něco méně sofi stikovaný, za to však v praxi mnohem lépe využitelný. %BOX test-box right%

Sulden:Testovací laboratoř

Novinkou je také po letech nové lyžařské středisko, v němž se SKI SuperTest uskutečnil. Slavný a z mnoha pohledů jistě atraktivní Sv. Mořic vloni vystřídal jihotyrolský Sulden. Ten se sice v porovnání s Sv. Mořicem netěší takové oblibě celebrit a většinou uniká objektivům fotoaparátů bulvárních fotografů, potřebám akce, jakou je největší evropský test sjezdových lyží, ale v podstatě vyhovuje lépe. Organizátoři testu i samotní testéři mají pod Ortlerem více klidu na práci, přičemž kvalita testovací sjezdovky za švýcarským klenotem rozhodně nijak nezaostává. 

Přehledné členění, srozumitelné výsledky

Na sto lyží je jako vždy rozřazeno do jednotlivých kategorií dle svého zaměření a výkonnosti. Vypsanými kategoriemi byly: Allround a Allround Lady, Sport Performance a Sport Performance Lady, Allmountain Performance a Allmountain Performance Lady, Allmountain Free a Allmountain Free Lady (široké allmountain modely), Obří slalom a Slalom. Testované lyže byly testérům k dispozici ve dvou délkách, dámské lyže byly testovány pouze ženami. Součástí výsledného hodnocení všech lyží jsou jak exaktní data vyjádřená čísly, tak slovní komentáře. Nenechte si ujít SKI SuperTest, v České republice vychází v polovině listopadu ve SKI magazínu Speciál.
(Visited 2 times, 1 visits today)