Speciální edice lyží: mix kvality, výjimečnosti a zdravého rozumu

Chcete výjimečné lyže, ale opovrhujete nestoudně drahými “ozdobami” značek, jež ve světě lyžování pramálo znamenají. Lyže z běžných kolekcí pro vás nejsou to pravé, na závodní modely už ale nemáte sílu… To se dá pochopit, nejste v tom sami.

Za dobré řešení se v tomto případě dají považovat speciální edice lyží produkované známými výrobci. Vypadá to, že jsou tím správným mixem kvality, výjimečnosti a stále ještě zdravého rozumu.

Fischer, patřící tradičně do skupiny “poctivých” výrobců s úctyhodnou historií, nerozlučně spjatou také se závodním sportem, už má cenné zkušenosti i v segmentu luxusních lyží. S modelovou řadou C-Line, lyží se speciálním karbonovým pláštěm, si mezi fajnšmekry udělal dost přátel. Ty lyže měly skutečně výjimečné vlastnosti a nebyly přitom šíleně drahé.

Řadu C-Line teď po letech střídá THE BRILLIANT SELECTION, jejíž koncept je sice pokračováním C-Line v tom smyslu, že si z modelových řad RC4, Progressor, PRO MTN a My Turn vybírá ty nejpovedenější lyže, aby je za pomoci speciálních materiálů a ještě vyspělejších technologií posunul o další kvalitativní krok vpřed, navíc ale přidává ještě punc opravdové jedinečnosti tím, že lze ke každému páru dodatečně objednat osobně navržený, personifikovaný label. Takže mimořádná kvalita, jedinečnost a přitom stále za peníze, které ještě dávají smysl.

Head hraje na stejnou strunu, už dlouho a úspěšně, s modely luxusní řady Chip line (Prestige a Premium), Kästle bude mít letos pod pultem limitovanou sérii allmountain lyže MX88 ANNIVERSARY (pouhých 188 párů) se speciální konstrukcí a zahanbit se nenechává ani český Sporten – v Exclusive Line má hned dva modely univerzálky Glider s fešnou dýhou na povrchu.

(Visited 8 times, 1 visits today)