Testovalo se na Lipně, teď se Atomic Salomon SkiTesting přesouvá na Plešivec

Testovalo se na Lipně, teď se Atomic Salomon SkiTesting přesouvá na Plešivec

Ski areál Lipno patří se svými perfektně upravenými sjezdovkami, čtyřsedačkovými lanovkami a snowparkem k nejvyhledávanějším lyžařským střediskům v České republice, což potvrdila plná parkoviště i uplynulou sobotu, kdy se v tomto lyžařském areálu konala testovací akce ATOMIC SALOMON SKITESTING 2014. O uplynulém víkendu navíc přálo pobytu venku i počasí a sluníčko vyhnalo teploty až na jarních deset stupňů. Po ránu zmrzlý sníh tedy během dne polevil a lyžovačku si tak užili všichni.
Lipno bylo již druhou letošní zastávkou ATOMIC SALOMON SKITESTING 2014. K dispozici tu pro návštěvníky lyžařského střediska byly desítky testovacích lyží Atomic a Salomon a také snowboardy značek Nikita a Salomon a veškerý testovací materiál byl  v neustálé permanenci. Navíc tu probíhaly i módní přehlídky a další doprovodné akce.

Následující sobotu, tedy 15. února 2014, se ATOMIC SALOMON SKITESTING 2014 přesune do Krušných hor. Nový Skiareál Plešivec je jedním z nejhezčích skiareálů v České republice a láká návštěvníky na moderní technologie včetně umělého zasněžování, rychlých  lanovek, skiservis a další služby. Tentokrát navíc areál ožije testovací akcí ATOMIC SALOMON SKITESTING 2014.

Již od ranních hodin bude pro návštěvníky Plešivce připraveno k testování špičkové lyžařské vybavení, a to v dostatečném počtu – 86 párů lyží značky Atomic a 91 párů lyží značky Salomon. Mnohé z nich přitom získaly mnohá ocenění na odborných veletrzích a stránkách renomovaných lyžařských magazínů. Na své si navíc přijdou i snowboardisté, neboť k výpůjčce a testování budou i zde k dispozici „prkna“ značek Nikita a Salomon.

Nejen testováním živ jest lyžař a tak se návštěvníci skiareálu mohou těšit na módní přehlídky oblečení od Salomonu, které návštěvníkům představí taneční skupina T-bass třikrát denně (v 10.30, ve 12.00 a ve 13.30 hodin). V Mercedes-Benz relax zóně přímo pod svahem bude připraveno občerstvení zdarma, odpočinková lehátka a soutěže o krásné ceny od této automobilky. Každý, kdo si půjčí lyže k testování, bude zařazen do losování o hodnotné ceny od značek Atomic a Salomon – tombola se bude vyhlašovat třikrát za den! A aby toho nebylo málo, ve stanu Mercedes-Benz budete mít možnost ochutnat všechny možné příchutě nealkoholického piva BIRELL.


Kalendář ATOMIC SALOMON SKI TESTING 2014

  • 1. února 2014         Ski areál Bílá, Moravskoslezské Beskydy
  • 8. února 2014         Ski areál Lipno
  • 15. února 2014       Skiareál Plešivec, Krušné hory
  • 22. února 2014       Skiareál Dolní Morava
  • 1. března 2014       Ski areál Ještěd