Alberto Tomba prý ví, co je to dobré spodní prádlo

Alberto Tomba prý ví, co je to dobré spodní prádlo

Zdroj: www.micosport.com

Legenda alpského lyžování Alberto Tomba se po skončení závodní kariéry v lyžařském prostředí příliš neukazuje. Nemá to zapotřebí, nemusí se za každou cenu nechávat vidět s majiteli lyžařských středisek ani s výrobci lyží. Když už se ale ke spolupráci přece jen nechá přemluvit, pak to stojí za to. Svoji tvář aktuálně propůjčil značce funkčního spodního prádla, v němž by se prý nebál pustit i do těch největších dobrodružství. Lyžařských? Jistě.

Podle skvostného slalomáře je právě spodní prádlo tím, na čem skutečně záleží. Při sportu, při odpočinku, ve společnosti, prostě všude se můžete cítit sebejistě a přitom komfortně, máte-li na sobě kvalitní funkční prádlo.

A italské prádlo je podle Alberta Tomby prostě nejlepší. Firma MICO se výrobou funkčního prádla zabývá již přes 40 let a na italském trhu si drží pozici lídra ve svém oboru.

Funkční prádlo je klíčovým detailem

Kvalitní funkční prádlo může být detailem, který rozhoduje o tom, jak zhodnotíte právě skončený lyžařský den a kdo ví, možná vás posune i za hranice vašich dosavadních sportovních výkonů. Je přece v přímém kontaktu s vaší pokožkou, takže se například stará o odvod případné vlhkosti a potu. Zároveň reguluje tělesnou teplotu a takové nežádoucí ochlazení organismu, jak potvrzuje Alberto Tomba, může mít zcela jistě za následek zhoršení výkonu a možná i zranění.

Zdroj: www.micosport.com
Zdroj: www.micosport.com
Zdroj: www.micosport.com
navigate_before
navigate_next

Certifikované materiály, jež značka MICO využívá, pracují s přirozenými procesy těla vyvolanými tělesnou aktivitou. Tělo si tedy vlastně samo určuje, zda chce právě zahřát, nebo spíš ochladit.

Dryarn, nejlehčí mikrovlákno na světě

Jako základní materiál pro výrobu pánské i dámské řady M1 si Alberto Tomba po konzultaci s MICO R&D laboratoří vybral Dryarn, nejlehčí mikrovlákno na světě. Prodyšnost, schopnost termoregulace a antibakteriální vlastnosti materiálu Dryarn jsou právě tím, co při nošení prádla dává ten správný pocit pohodlí.

Nepodceňujte lyžařské ponožky

Veledůležitou součástí kompletu MICO M1 Alberto Tomba jsou také ponožky. I ty byly vyvinuty ve spolupráci s týmem sestaveným okolo Alberta Tomby. Jsou vyrobeny z Thermolite a Lycro vláken, technologie Micotex pak zajišťuje, že oblasti kotníku, prstů a Achillovy šlachy jsou zpracovány tak, že skvěle odolávají i extrémnímu zatížení. Zároveň výborně sají pot a udržují tak nohy stále v suchu.

(Visited 22 times, 1 visits today)