Vyzkoušejte skialpové vybavení. Zdarma s Dynafitem

Její seriál horských akcí nazvaný Dynafit – BMW – Rock Point Skialptour 2015 dává všem možnost vyzkoušet zdarma špičkové skialpové vybavení v top resortech Čech a Moravy. Ukázat nám, že existují i jiné, možná atraktivnější, varianty lyžování než ty notoricky známé. 

Zasněžené pláně, po kterých stoupáte vzhůru směrem, kterým se vám zachce. Panenský sníh, samota a ticho všude okolo vás. Návrat ke kořenům lyžování. Skitouring nabývá na popularitě napříč Evropou. Jsou místa, kde počet skialpinistů jednoznačně zastiňuje kvóty přijíždějících lyžařů. Česká republika zatím následuje tento trend jen pomalu, takovým Slovákům bychom mohli závidět. I tak se ale každý rok počet skialpinistů násobí a v tomhle směru nelze než souhlasit z Dynafitem: kdo jednou vyzkouší, už nepřestane!

Každý, koho alespoň trochu láká představa volného pohybu přírodou, představa skoncování s drahými skipasy a běhu v často přeplněných stopách, může přemýšlet o účasti na jednom z trojice horských prezentací Dynafitu, v rámci kterých si můžete na hodinu zdarma půjčit k vyzkoušení skitouringové vybavení: lyže, stoupací pásy, boty (potřebujete jen vlastní hole) a sami se rozhodnout, zda téhle stále intenzivněji se rozšiřující vášni propadnete také. V rámci Skialptour máte příležitost vyzkoušet také sněžnice Salewa, a to každý testovací den od 9:30 do 15:30 hod.

Kdy a kde si můžete skitouring vyzkoušet?

 • Pec pod Sněžkou
  24.1. Noční hobby závod (převýšení 320 m), testovací den vybavení Dynafit a automobilů BMW, tombola
  25.1. Snow Leopard Day – charitativní setkání skialpinistů a lyžařských turistů
 • Dolní Morava
  14.2. Noční hobby závod (převýšení 450 m), testovací den vybavení Dynafit a automobilů BMW, tombola
 • Špičák – Železná Ruda
  14.3. Noční hobby závod (převýšení 336 m), testovací den vybavení Dynafit a automobilů BMW, tombola 

Trojice doprovodných akcí: jízdy v BMW i podíl na záchraně leoparda

%BOX Dynafit_hobby_race right%V rámci každé ze tří zastávek Dynafit – BMW – RockPoint Skialptour 2015 lze mimo hlavního programu: vyzkoušet špičkovou skialpovou výbavu, otestovat také nový model automobilky BMW Active Tourer, který si dělá ambice vás na jakoukoliv skialpovou túru v Evropě bezpečně odvézt. Mimo možnosti prověřit novinku přímo na místě můžete také vyzkoušet štěstí svou účastí v nočním skitouringovém hobby závodu, o jehož vítězích nerozhodují výsledky, ale štěstí v následné tombole. A ceny? Právě pronájem BMW na celý měsíc, poukázky na nákup v prodejnách RockPoint nebo skialpové vybavení Dynafit. Poslední motivací brát testování výbavy na skitouring vážně může být vědomí, že Dynafit vaši námahu promění v dobrou věc. Jeden výškový metr = jeden cent. Již pátým rokem je součástí Skialptour akce na podporu fondu Snow Leopard Trust, který financuje ochranu sněžného leoparda. V průběhu dne se zaznamenávají všechny nastoupané výškové metry účastníků testování a za každý z nich věnuje Dynafit do fondu jeden cent. 

(Visited 6 times, 1 visits today)