Zahajujeme 17. rok s vámi

Vědomi si toho, že SKI magazín je především o čtení, fotografiích a zábavě, nejvíce pozornosti jsme přes letošní léto věnovali obsahu. Ne snad, že bychom ho nějak radikálně změnili, ale ke všemu, na co jste zvyklí, zkrátka přidáváme pár novinek. Zaprvé je to sekce “Race Masters”, v níž budeme po celou sezonu sledovat závodníka SKI magazínu – jeho přípravu, náladu, výsledky, vítězství i nezdary. Uvidíte, že milovat lyžování a dát mu vše je pořádně těžké zaměstnání. Z úplně jiného soudku se naopak na zimu a její radovánky podíváme na stránkách zasvěcených “Winter outdoor” – tedy zábavě a sportům, o kterých jste v lepším případě jen slyšeli… A začínáme pěkně zostra. V říjnu vás přesvědčíme, jak těžké je naučit Kolumbijce jezdit na prkně.

Od prvních obloučků po závodní kariéru

Zpět do reality vás možná vrátí seriál o výuce nejmenších lyžařů, který připravujeme spolu s profesionální učitelkou lyžování z míst snad nejkompetentnějších – z lyžařské školy v Serfaus-Fiss-Ladis, která je právě svým zaměřením na výuku dětí známá po celé Evropě. Samozřejmě nechybí přehledy lyží, včetně kompletních tabulek dostupných, stejně jako loni, na praktickém vkladu. Ten dobře poslouží při nákupu nového modelu nebo v případě, že v plamenné diskuzi s přáteli budete nutně potřebovat vědět, jaký že mají ty obřačky rádius. Ukázka je zde, tabulky zobrazíte tak, že kliknete na jejich zmenšenou podobu umístěnou vždy na stránce konkrétní značky. Na iPadu prst držte trochu déle 🙂

Screen_Shot_2011_10_02_at_23.04.42A nezapomněli jsme ani na to, že je ještě podzim, že se jezdí na kole, chodí po horách, hraje golf. To vše a ještě mnohem více na vás čeká v říjnovém SKI magazínu – stačí ho jen otevřít.

Jo mimochodem, skipas zdarma jsme vám protentokrát domluvili v Koutech nad Desnou. Tak si ho nezapomeňte aktivovat. Podrobný obsah říjnového čísla, ukázkové vydání a možnost nákupu časopisu za 30 Kč najdete jako vždy v našem archivu. Nebo využijte možnosti předplatného (http://skimagazin.cz/predplatne/) a vyberte si k němu jeden z pěti dárků. Třeba Crazy Uši vypadají výborně…

Papír, nebo monitor?

Tak to záleží jen na vás. Samozřejmě, že stejně jako loni vycházíme i nadále v klasické i elektronické verzi. Čtení na monitoru nebo tabletu (jak na něj, najdete na speciální stránce) je levnější a nemusíte nikam chodit, nic shánět, na nic čekat. Zase to ale šustí jen z reproduktorů, a vůbec je to takové moderní. Ať se ale rozhodnete jakkoliv, určitě nás v digitálním světě sledujte – na webu nebo facebooku. Sešlo se nám totiž v redakci mnoho cen a co jiného s nimi než rozdat je vám, čtenářům. Ostatně první příležitost máte právě teď. Podrobná pravidla soutěže o skipasy servírujeme zde. A fanouškům právě teď rozdáváme říjnové číslo na našem facebooku http://facebook.com/skimagazin. Třeba to ještě stihnete.

Bylo by toho ještě mnoho co psát, už takhle je ale mail o dost delší, než jsem chtěl a než znějí poučky kázající o stručnosti a výstižnosti. Takže pokračování (o závodech, testech, novinkách na webu) příště. Vycházíme začátkem listopadu.

(Visited 13 times, 1 visits today)