Co vás čeká v Beroun Golf Club?

Co vás čeká v Beroun Golf Club?

Poloha golfového klubu Beroun může být mírně neočekávaná. Toto 18jamkové mistrovské hřiště leží jen 14 km od okraje Prahy a 5 minut jízdy od dálnice do Plzně, přesto se nachází v nedotčené přírodě a nabízí nezapomenutelný výhled na hřebeny Brd, Křivoklátských údolí a údolí romantiky řeka Berounka.

Kurz dlouhý 6 078 metrů navrhl kanadský architekt Les Furber. Design berounského hřiště nese typický rukopis jeho autora, jako je viditelnost všech dopadových ploch a možnost strategického rozhodnutí mezi riskantní, přímou cestou k díře nebo delší, ale bezpečnou, bezrizikovou cestou.

Součástí resortu je prostorná klubovna s restaurací, klubem, hotelem a wellness. Vstupní hala, kde se nachází recepce, je ideální pro pořádání společenských akcí, vernisáží, výstav nebo prezentací turnajových partnerů. Přístup do všech částí našeho klubovny je bezbariérový a jednotlivé podlahy jsou propojeny schodištěm a výtahem. Ve vstupní hale najdete také golfový pro-shop se širokou nabídkou golfového příslušenství a exkluzivním značkovým oblečením, jako jsou Hugo Boss, Bogner nebo Callaway.

Ve 3. patře klubovny se nachází víceúčelová konferenční místnost s kapacitou až 60 osob s variabilním uspořádáním sedadel. Místnost je plně klimatizovaná, vybavena videoprojekcí, flipchartem a má jedinečný výhled na golfové hřiště.

V rámci našich konferenčních služeb zajistíme kompletní gastronomický servis, který respektuje požadavky a přání klienta. V případě zájmu připravíme rauty, coffee break nebo akce s výběrem z jídelního lístku.

Naše prostorná restaurace nabízí sezónní menu s tradičními českými specialitami i mezinárodní kuchyní. Přestože se restaurace nachází v Berouně, od roku 2015 je zařazena do projektu Top Life – Nejlepší pražské restaurace. Naše restaurace nabízí nejen chutná jídla, ale také klidnou a příjemnou atmosféru s krásným výhledem na naše golfové hřiště.

Otevření turnajů a vyhlášení jejich výsledků se odehrávají v restauraci. Kapacita restaurace je 80 míst, kapacita venkovní terasy s výhledem na golfové hřiště je 96 míst. V případě příznivého počasí nabízíme také grilování na terase. V naší restauraci se mohou konat různé společenské akce od různých oslav, svateb, obchodních jednání až po romantickou večeři.

Privátní salonek v anglickém stylu se nachází ve 3. patře klubovny. Tento prostor nabízí diskrétní prostředí, a je proto vhodný pro soukromé nebo firemní schůzky. Salónek je rozdělen na tři části – konferenční část, místo pro občerstvení a prostor pro soukromá setkání. Kromě prostorné terasy s výhledem na golfové hřiště je k dispozici samoobslužný bar, LCD TV s připojením k PC, video technologie, Wi-Fi a klimatizace. Executive room je ideální pro akce až pro 30 osob. Společenská místnost je zajištěna certifikovaným systémem pro diskrétní obchodních jednání.

Elegantní hotel Beroun Golf Club nabízí ubytování v sedmi dvoulůžkových pokojích, jednom rodinném apartmánu a dvou luxusních pokojích s vlastní vířivkou na venkovní terase. Pokoje jsou prostorné a moderně zařízené.

Pokoje jsou vybaveny televizí, Wi-Fi, koupelnou s prostornou vanou, mini-barem, klimatizací, fénem a většina pokojů má terasu a možnost využití pokojové služby.

Hosté hotelu mohou během svého pobytu využívat neomezený přístup do wellness a fitness centra. K dispozici jsou dvě vířivky, sauna, masážní místnost a venkovní bazén, kde můžete relaxovat nejen po náročné hře.

Rezidence „na Veselé“ je prvním rezidenčním střediskem uprostřed golfového hřiště, které svým obyvatelům poskytuje jedinečné řešení moderního, ale venkovského životního stylu pouhých 20 minut od Prahy. Je to jedinečné bydlení uprostřed přírody a zeleně na hranici Křivoklátských a Brdských lesů.

Jednou z nesporných výhod golfového klubu Beroun je jeho poloha. Díky své poloze v přírodě se stává oblíbenou destinací nejen pro golfisty, ale i pro milovníky aktivního volného času. V letních měsících můžete prozkoumat kilometry lesních cest pěšky nebo na kole, uspořádat turnaj plážového volejbalu nebo se osvěžit v bazénu. Naopak, v zimě se v případě příznivých klimatických podmínek stává zasněžená trať udržovanou běžeckou stopou.

Do našeho golfového klubu se dostanete z centra Prahy za 30 minut, na mezinárodní letiště Praha je to jen 20 minut. Pro pohodlí našich hostů zajišťujeme dopravu z okolních oblastí pomocí kyvadlového autobusu. Kdo přijede do Berouna vlastním autem, jistě ocení prostorné parkoviště s možností využití myčky aut.

(Visited 114 times, 2 visits today)