Dvě sportovní disciplíny: Lyže a golf jsou opět po roce tady, 12. ročník!

Dvě sportovní disciplíny: Lyže a golf jsou opět po roce tady, 12. ročník!

Letošní innogy SKI&GOLF Czech Championship 2020 je ZRUŠENO!

Pojďte si s námi užít ojedinělou atmosféru v kombinaci dvou krásných a rozdílných sportů, kde můžete najít mnoho známých přátel a tváří, z řad profesionálů nebo vynikajících amatérských hráčů!

Zažijte nevšední sportovní zážitek, včetně dvou večírků s fajn lidmi a muzikou…

Registrace a veškeré informace o akci najdete na: www.czgp.cz nebo www.skigolf.cz. Celkem pět kategorií rozděleny: WOMEN, MASTER I. a II., JUNIOR, MID, MAIN.

Vaše přihláška bude platná na základě kompletně vyplněné internetové registrace a uhrazeného startovného, které činí stále 3.500 Kč. Počet míst je omezený, přihlaste se, co nejdříve, děkujeme.

V startovném je zahrnuto: skipas, golf hřiště, startovní číslo, kšiltovka KJUS v hodnotě 1.200Kč, krabička 3ks míčů á 200 Kč s logem akce, hřejivé mazání thermolka, Red Bull, dárky od innogy, originál plastová visačka s vašim jménem a logem akce, magazín Premium SKI, občerstvení ve Sv. Petru a na golfu před začátkem a po polovině turnaje, míče na DR 1 žeton, free degustace vína od K2T víno a další., …

Všichni vítězové z jednotlivých kategorií innogy SKI&GOLF Czech Championship 2020, budou mít právo reprezentovat Českou republiku na Mistrovství světa SKI&GOLF v Rakousku, Zell am See – Kaprun, v termínu 20. – 23. 5. 2020 a získají tak startovné v hodnotě 380 EUR. Celkový vítěz českého mistrovství a rovněž i vítězka v ženské kategorii, obdrží od našeho partnera akce, závodní sjezdové lyže značky KÄSTLE v hodnotě 30.000 Kč!

Promotér akce: Czech Golf Production

(Visited 120 times, 1 visits today)