Ester Ledecká v barvách energetického nápoje

Ester Ledecká v barvách energetického nápoje

Ester Ledecká se  při sjezdu v Cortině objevila s novou helmou, na které zářila reklama známého energetického nápoje. Ve světě sportovní reklamy je to určitě super-zpráva měsíce.

Ester Ledecká až dosud jezdila s červenou helmou, na které zářil bílý nápis jiného globálního nápoje. Před pár dny však jak tým Ledecké, tak obří výrobce nápojů oznámili, že po dvou letech končí vzájemnou spolupráci. Bylo to pro mnohé určitě překvapení. S červenou helmou totiž nejezdil s výjimkou Ledecké zatím žádný sjezdař, byla to ojedinělá výjimka.

Ester tedy po dvou letech vyměnila klíčového sponzora, ten nový je ve Světovém poháru a v lyžování vůbec trvale zabydlen. Symbol známého energetického drinku dnes vozí na helmách nejlepší lyžaři světa včetně Lyndsey Vonnové, Axela Lunda Svindala, Dominika Parise… Ester Ledecká tak vstoupila do dobré společnosti. Může to znamenat i značný rozdíl ve financích. Zatímco dosavadní smlouva byla „lokální“, smlouva s energetickým gigantem bude podle všeho globální. Detaily se určitě dozvíme velmi brzy.

(Visited 192 times, 1 visits today)