Fitness Aquapalace Praha – nejlepší volba pro Váš trénink!

Fitness Aquapalace Praha – nejlepší volba pro Váš trénink!

Dvoupodlažní, prostorné plně klimatizované fitness centrum, které patří k těm nejlépe vybaveným posilovnám v ČR. To je Fitness Aquapalace Praha, jenž je součástí stejnojmenného areálu na okraji Prahy, který se nachází v zábavní a obchodní zóně Průhonice-Čestlice.

Celé fitness je vybaveno profesionálními stroji značky Technogym. Jste-li začátečník nebo byste rádi svým tréninkům nastavili ten správný řád, jsou Vám k dispozici certifikovaní fitness trenéři, kteří se už postarají, aby vás cvičení bavilo a zároveň přineslo ty nejlepší výsledky. Pro zajištění ještě lepších výsledků můžete využít služeb našich výživových poradců, kteří Vám připraví jídelní plán na míru. Pokud máte rádi luxus a soukromí, neváhejte využít také naši VIP zónu, která disponuje nejvyšší řadou kardio strojů Technogym, včetně dotykových displejů. Vydanou energii pak můžete načerpat ve stylovém baru s nabídkou chutných a nutričně bohatých koktejlů a výživových doplňků.

Pokud máte rádi relax a zábavu, naše fitness je jediné v republice, které se pyšní unikátním spojením se Saunovým a Vodním světem, jenž splní požadavky i těch nejnáročnějších klientů. V Saunovém světě najdete 14 různých prohříváren, finské sauny, římské lázně, srubovou baňu, ochlazovací bazénky, relaxační zóny a hlavně až 20 saunových ceremoniálů, které se konají vždy po celý den.

Bohatá je také nabídka skupinových lekcí, ze kterých si vybere skutečně každý! Jako první přicházíme s novinkou v oblasti skupinových lekcí! Jmenuje se BE FIT a je primárně zaměřena na posílení imunitního systému a redukci tuků. Lekce probíhá v dopoledních hodinách, kdy je prokázáno, že je cvičení pro lidské tělo nejefektivnější. Díky střední intenzitě zátěže odbouráte přebytečné tuky a významně zlepšíte svoji fyzickou kondici. A to není zdaleka vše! Po každé lekci Vás čeká doplnění vitamínů, které jsou nezbytné pro správnou funkci lidského těla. Během jednoho cvičení tak zredukujete nežádoucí tuk, posílíte imunitu a doplníte vitamíny – uznejte sami, není to opravdu dokonalá kombinace? Rezervuje se na našich webových stránkách.

5 skvělých důvodů, proč si zacvičit právě u nás:

  • Prostor o dvou patrech dodá Vašemu pohybu naprostou volnost.
  • Ať už chcete budovat svaly nebo hubnout, u nás si snadno splníte každý svůj cíl. Pro Váš trénink jsou připraveny bruslařské a veslařské trenažéry, kardiotrenažéry, speciální běžecký pás SKILLMILL, multifunkční stroj KINESIS, strečinková zóna i kvalitní posilovací stroje TECHNOGYM.
  • K větším výkonům Vás motivuje skupina? Skvělé! Z našich lekcí si vybere každý!
  • Rádi relaxujete? Náš Saunový svět nabízí 14 různých prohříváren a více než 20 ceremoniálů každý den!
  • Na cestě k nám se nezapotíte. Jsme pohodlně dostupní hromadnou dopravou i autem, které bez problémů zaparkujete v parkovacím domě naproti fitness.

Věrnostní program

Pro naše klienty jsme připravili nový věrnostní program, který nabízí řadu benefitů. Podmínky věrnostního programu a podrobný přehled výhod naleznete zde.

Pokud máte jakýkoliv dotaz, zavolejte na číslo 271 104 132 nebo nám pošlete e-mail na [email protected].

Těšíme se na Vaši návštěvu!

(Visited 472 times, 1 visits today)