Gadgets: Co si pořídit právě teď

Gadgets: Co si pořídit právě teď

Jaké technologické novinky nás zaujaly?

Návrat Véčka

Nový Samsung Galaxy Z Flip s ohebným displejem představuje návrat k téměř zapomenuté konstrukcí mobilních telefonů, takzvaným véčkům. Galaxy Z Flip má špičkovou výbavu a jde o první smartphone s ohebným displejem, který využívá zbrusu nové flexibilní tvrzené sklo. Kromě běžné verze bude model na vybraných trzích k dostání i ve speciální edici vytvořené ve spolupráci s módní značkou Thom Browne.

od 38 990 korun

Elektrický Caddy

Elektrický golfový vozík je užitečným pomocníkem obzvláště na rozsáhlejších hřištích. Značka MGI nabízí i špičkový model Zip Caddy s dálkovým ovládáním, který má velkou baterii dostačující na objetí až 36 jamek. Vozík se speciálním gyroskopickým systémem udrží náklad stabilní i na velmi nerovném terénu a nechybí mu ani speciální funkce pro udržování rychlosti při sjíždění kopců. Vestavěná elektronika navíc měří ujetou vzdálenost.

36 700 Kč

Golf Peaks

Trocha golfové tématiky, trocha zapeklitých hádanek – taková je logická hra Golf Peaks, s jejíž pomocí si můžete ukrátit dlouhou chvíli prakticky kdykoli a kdekoli. Jednotlivými údery tu dostáváte míček do jamky skrze hřiště, které spíš kvůli všemožným nástrahám připomíná bludiště. Hra je za mírní poplatek dostupná na celé řadě platforem, kromě mobilních telefonů s Androidem a iOS i v oblíbeném obchodě Steam pro klasická PC a zahrát si ji mohou také majitelé konzole Nintendo Switch.

79 Kč

Ještě lepší Garmin

Chytré hodinky Garmin Approach S62 jsou horkou novinkou letošní golfové sezony. Navazují na oblíbený špičkový model S60, oproti kterému přinášejí vylepšení čitelnosti displeje i za velmi ostrého svitu slunce. Displej s průměrem 1,3 palce je také o 17 % větší. Hodinky mají vestavěný GPS senzor a disponují mapami více než 41 000 golfových hřišť po celém světě, díky čemuž hráči v reálném čase poradí s hrou a zároveň ji kompletně zaznamenávají.

11 500 Kč

Foto: Archiv

(Visited 95 times, 1 visits today)