Golf dobré vůle by aeqoom

Golf dobré vůle by aeqoom

Předání symbolického šeku pro Výbor dobré vůle; zleva Radek Jaroš, Radek Hradil, Monika Granja, Ivan Gabal a Zdeněk Tůma Foto puttpd.cz/Luděk Šipla

Jen krůček k milionu

Hrál se (teprve) popáté, ale na pohybovou terapii dětem postiženým neurologickými problémy přispěl částkou 217 347 korun. V součtu pěti ročníků tak GOLF DOBRÉ VŮLE by aeqoom nasbíral na golfovém hřišti v Kácově úctyhodných 838 tisíc korun. To vše díky iniciativě Radka Hradila a jeho aeqoom group, která je generálním partnerem projektu pořádaného ve spolupráci s Výborem dobré vůle – Nadací Olgy Havlové. A je to vskutku bohulibá činnost.

Pod letošním výsledkem je podepsána šedesátka hráčů, kteří zaplatili startovné a přispěli také „pokutami“ za dobrou i špatnou hru. Tradičně mezi nimi nechyběl bývalý guvernér ČNB Zdeněk Tůma, člen dozorčí rady nadace, a řada úspěšných top manažerů.

„Chci moc poděkovat za podporu nadace; loni jsme díky turnaji pomohli deseti rodinám, letos už jich bude patnáct,“ říkala krátce po dekorování nejlepších hráčů a předání symbolického šeku ředitelka Výboru dobré vůle – Nadace Olgy Havlové Monika Granja. A Radek Hradil, předseda správní rady skupiny aeqoom, dodal: „Mám radost, že náš turnaj už není batoletem, ale že úspěšně roste. Je to díky vám všem. Chci proto poděkovat za podporu, za to, že berete GOLF DOBRÉ VŮLE jako tradici a že jste pro něj opět našli místo ve svých diářích. A budu se těšit, že se tady znovu potkáme v červnu příštího roku.“

A propos: Nejlepšími hráči turnaje, který se velmi rychle zařadil mezi nejúspěšnější charitativní projekty spojené s golfem, se stali Jitka Chizzola (86 ran) a Michal Oravec (84).

(Visited 52 times, 1 visits today)