Golfový hattrick ERSTE PB

Golfový hattrick ERSTE PB

Foto: puttpd / Luděk Šipla

Není to tak dávno, co si šéf ERSTE Private Banking Tomáš Petr postěžoval, že Karlštejn není jeho šálek a na domácím hřišti s nejkrásnějším výhledem z (golfové) terasy ne a ne zahrát. První červnovou středu však slavil tamtéž už třetí triumf v tradičním klání družstev CUPRA BANK OF THE GREEN! „Nehrál jsem zdaleka nejlíp, ale měl jsem skvělý tým,“ usmíval se poté, co se jeho kvarteto po roční pauze opět vyfotilo s putovním pohárem pro vítěze.

Kapitán vítězů přinesl velmi solidních 35 netto bodů, ovšem rozhodujících dvakrát čtyřicet dodali Pavel Maláč a Lukáš Minařík. Čtvrtým členem vítězného družstva byl Robert Di Puccio, jenž doplnil 37 bodů. „Tenhle turnaj nás ohromně baví; má atmosféru, potkáváme se tu s kolegy z bankovnictví a je perfektně zorganizovaný. Chci poděkovat promotérovi za vstřícnost, kvůli naší termínové kolizi turnaj o den posunul a díky tomu jsme dneska vyhráli,“ doplnil Tomáš Petr.

ERSTE PB vyhrál v konkurenci dvanácti bankovních týmů s náskokem čtyř bodů před Raiffeisenbank I a deseti před třetí Českou národní bankou. Čtvrté skončilo při premiérové účasti se shodným počtem bodů, jaký nastřádala ČNB, Spořitelní družstvo NEY. Nejlepším hráčem turnaje se stal Tomáš Fiala ze stříbrného týmu Raiffeisenbank: přinesl úžasných 73 ran a snižoval handicap z 3,4 na 2,7!

Turnaji, který se hrál tradičně na Karlštejně první červnovou středu, několik dnů vyhrožoval déšť. Nakonec ale všechno klaplo podle ideálních not: teplota kolem dvacítky, převážně pod mrakem, na celém hřišti spadlo během dne jen pár kapek, a tak byla terasa až do podvečerního vyhlášení plná. „Myslím, že jsme tady strávili velmi příjemný den. A jsem rád, že značka Cupra byla titulárním partnerem tohoto velmi tradičního turnaje. Díky za skvělou organizaci a těším se na viděnou,“ loučil se v klubovně po dekorování nejlepších týmů generální ředitel zastoupení značek Cupra a SEAT v České republice Aleš Novák.

Sluší se dodat, že v kategorii partnerů zvítězila potřetí v řadě Idemia.

Výsledky – hlavní kategorie: 1. ERSTE PB 152 bodů (Tomáš Petr, Robert Di Puccio, Pavel Maláč, Lukáš Minařík), 2. Raiffeisenbank I 148, 3. ČNB 142, 4. Spořitelní družstvo NEY 142, 5. J&T Banka II 141, 6. J&T Banka I 136, 7. ČSOB 135, 8. KB I 130, 9. Česká spořitelna 130, 10. KB II 127, 11. Raiffeisenbank II 126, 12. Banka Creditas 123. Kategorie partneři: 1. Idemia 148 (Tomáš Kovařík, Tomáš Kocourek, Jan Kalenda, Daniel Lyach), 2. Euro 147, 3. Top Hotel Praha 140, 4. Bridgestone Golf 138, 5. Arbes Technologies 137, 6. Šafra a partneři 134.

Foto: Luděk Šipla (Putt PD) – panorama Karlštejna
Foto: Luděk Šipla (Putt PD) – kapitán vítězného týmu ERSTE PB Tomáš Petr
Foto: Luděk Šipla (Putt PD) – výsledková listina
Foto: Luděk Šipla (Putt PD) – ocenění “srdcaři” Bank of the Green Jiří Gut z ČNB (vlevo) a Filip Rous z Raiffeisenbank
Foto: Luděk Šipla (Putt PD) – oba týmy Komerční banky byly vyhodnoceny jako “best dressed”
navigate_before
navigate_next
AUTOR: Jiljí Kubec
(Visited 141 times, 1 visits today)