Kjus – nekompromisně funkční golfové oblečení

Kjus – nekompromisně funkční golfové oblečení

Značku Kjus založila v roce 2000 norská lyžařská legenda, olympijský šampion Lasse Kjus, a již léta je známá svým ojedinělým přístupem ke kvalitě lyžařského oblečení. Kjus však nezahálí ani v létě, kdy se zaměřuje na nekompromisně funkční golfové oblečení, do kterého přináší technologie, materiály a zkušenosti ze zimy. Strečové materiály, prodyšné a nepromokavé membrány, patentované zipy, lehké oblečení do deště a mnoho dalšího.

Kjus je prostě již dnes, podobně jako jeho zakladatel, legendou.

Nejlehčí nepromokavé golfové oblečení na trhu

S ohledem na technologie a materiály, kterými Kjus disponuje, není s podivem, že právě Kjus dodává na trh v rámci kolekce DEXTER 2.5 L nejlehčí nepromokavé golfové oblečení.

Golfové bundy a kalhoty DEXTER 2.5 L přináší minimalistický a střídmý design, perfektní prodyšnost, nepromokavost a minimální hmotnost. Všechny zipy jsou vodě odolné, oblečení lze zabalit do vlastní kapsy. Anatomicky přizpůsobené jsou i kalhoty s dlouhými zipy usnadňujícími oblékání přes golfovou obuv. Minimální rozměry, objem a nekompromisní funkčnost – maximální zážitky!

KJUS Women Dextra II 2.5L Jacket

Šampión v úspoře váhy a místa. Nejlehčí, elastická, voděodolná dámská golfová bunda na trhu, která se dá sbalit do vlastní kapsy. Skvělý vodní sloupec 20 000 mm a neskutečná prodyšnost 20 000m3 / m2 / 24h vás udrží v suchu a pohodlí za jakéhokoliv počasí.

www.kjusstorepraha.cz / 9240,- Kč

Kjus Men Reflection Jacket

Tato pánská mikina nabízí výkon a pohodlí v kombinaci se skvělým moderním vzhledem. Lehká zateplovací mikina vyrobená z velmi pružné látky, vám umožní svobodný pohyb a nebude Vás nijak omezovat ve vašem švihu. Vodo-odpudivá úprava DWR a antibakteriální úprava pro potlačení zápachu zaručí, že budete „fresh“ celý den.

www.kjusstorepraha.cz / 7940,- Kč

Navštivte KJUS STORE PRAHA a vyberte si ze široké nabídky kolekce golfového oblečení KJUS.

www.kjusstorepraha.cz

(Visited 304 times, 1 visits today)