Letní svěžest Alp

Letní svěžest Alp

Toužíte po snových horských scenériích, křišťálově čistých jezerech a fantastických příležitostech pro volný čas? Kde jinde je svoboda nekonečnější, než nad vrcholky alpských štítů? Procházejte se v dechberoucím horském létě a nacházejte sílu hor, lesů, vody a pohybu. Vybrali jsme pro vás dva velmi speciální prázdninové hotely v Tyrolsku, které jsou všechno jen ne obyčejné.

Tajný tip ve Stubaitalu

Spa hotel Jagdhof v tyrolském údolí Stubai zůstává pevně v rodinných rukou – a to již ve třetí generaci. Tradice a hodnoty zde opravdu žijí a udržují se s vřelou pohostinností. Zasmějte se s hostiteli, doplňte energii v prostorném wellness centru o rozloze 3000 metrů čtverečních a pookřejte v přírodní zahradě o velikosti 5000 metrů čtverečních, která vás uchvátí venkovním bazénem a výhledem na ledovec. Program Jagdhof Vital nabízí každodenní pěší túry s průvodcem i sportovní a relaxační pobyty. Zasvěceným tipem je výletní gondola – pravděpodobně nejmenší gurmánská restaurace ve stylu “Pouze pro dva” nebo “Pro jednu rodinu“. Pro horolezce má horský svět Stubai své vlastní kouzlo. Užít si tady můžete lezení na sedm vrcholů Stubaiského údolí, túry po malebné turistické stezce Wilde Wasserweg, na které najdete řadu základen pro jógu, nebo kulinářské procházky po mnoha alpských pastvinách.

Spirituální odpočinek v údolí Alpbach

Někdy je méně prostě více, mnohem více. Koncept hotelu Pirchner Hof v tyrolském údolí Alpbach klade důraz na zpomalení a sebeuvědomění uprostřed snového alpského ráje. Pro udržitelnou dovolenou čerpejte sílu z přírody a jejích elementů a zaměřte se na to podstatné: na své vlastní já. A okolní prostředí? To se k tomuto účelu perfektně hodí. Pirchner Hof leží v nejkrásnější květinové vesnici Evropy s 900 kilometry turistických stezek, doprovázených měnícími se přírodními kulisami včetně přirozených vodních světů, vhodných i ke koupání. Hotel se hodí jako výchozí bod pro nádherné a mnohostranně objevné výlety v kouzelném Alpbachském údolí, ale také výlety do nejmenšího sklářského města v Rakousku, Rattenbergu.

(Visited 100 times, 1 visits today)