LEVELSPORTKONCEPT se stává distributorem značky DMT

LEVELSPORTKONCEPT se stává distributorem značky DMT

Portfolio distributora prémiových sportovních značek LEVELSPORTKONCEPT se rozrůstá o značku DMT – výrobce cyklistických treter, které obouvá mimo jiné dvojnásobný vítěz Tour de France Tadej Pogačar.

Italská značka DMT s historií od roku 1978 spadá pod křídla rodinné firmy Gruppo Zechcetto, spolu třeba s koly Cippolini. V nabídce má v současné době kompletní škálu cyklistických treter pro silnici, gravel, MTB, enduro a triatlon.

DMT je navíc jedinou značkou dodávající na trh tretry s technologií 3D Knit populární v běžecké obuvi. Výsledkem jsou maximálně prodyšné lehké tretry vyhovující i těm nejlepším závodníkům. Za vše hovoří dva žluté trikoty Tadeje Pogačara z Tour de France.

LEVELSPORTKONCEPT

Mezi silniční ambasadory značky však patří také třeba sprinter Elia Viviani, vycházející hvězda Juan Ayuso nebo tým Intermarche Wanty Gobert, za který jezdí Jan Hirt a také třeba Biniam Girmaye, raketa letošní cyklistické sezony. K tomu připočtěme legendy typu Alberta Contadora nebo Ivana Bassa – DMT vozí zkrátka ti nejlepší z nejlepších. Na MTB scéně pak můžeme zmínit legendy endura bratry Lupatovy.

LEVELSPORTKONCEPT přebírá distribuci DMT od společnosti Kolokrám, s.r.o., jejíž jednatel Jakub Svoboda říká: „Se změnou distributora se DMT v České republice posune zase o něco dále, za což jsem rád. Přeci jen jde o klasickou italskou srdcovku, která si na našem trhu zaslouží oprávněnou pozornost.“ „Našemu portfoliu sestávajícímu z dnes již velkého množství světových značek prémiová cyklistická obuv chyběla. Rozšíření naší nabídky o tretry DMT je tak posledním střípkem do ucelené skládačky,“ dodává obchodní ředitel LEVELSPORTKONCEPT David Novák. „Jakub Svoboda a jeho tým DMT u nás skvěle rozjel, za což mu patří velký dík. A nám teď nezbývá než na jeho práci navázat.“

Více informací o značce naleznete na: www.dmtcycling.com.

LEVELSPORTKONCEPT
(Visited 185 times, 1 visits today)