Na zimu vždy připraveni s BMW.

Na zimu vždy připraveni s BMW.

Poznejte originální příslušenství a služby pro vaše auto.

Když se mění roční období, je ten správný čas prozkoumat krajinu. Ani deštivé a chladné počasí přece není důvodem k tomu, abychom zůstávali doma. Berme to jako příležitost objevit kouzelnou stránku našeho světa. A jak mít dokonalé vybavení k tomu, abyste zůstali bezpečně na silnici a užili si každý okamžik výletu? Není to složité! Poznejte BMW Service. Vyzkoušejte kompletní sady zimních kol a spolehlivé příslušenství pro podzim a zimu, které jsou navržené přímo pro Vaše BMW.

 

Co vám nesmí chybět tuto zimu s BMW:

 

Střešní box

Tento uzamykatelný střešní box je v leskle černém provedení s titanově stříbrnými bočnicemi o objemu 320 litrů a navíc je kompatibilní se všemi BMW střešními nosiči. Díky tomu můžete box komfortně otevírat z obou stran.

Velikost 420l – 21 000,- vč. DPH

Velikost 520l – 30 150,- vč. DPH

Nosič lyží a snowboardů

Uzamykatelný nosič lyží a snowboardů je výsuvný do stran, zajišťuje bezpečné uchycení až pěti párů lyží nebo čtyř snowboardů a usnadňuje jejich nakládání na vyšší vozidla. Dokonce ho lze připevnit na všechny BMW střešní nosiče a lze na něj uchytit také lyžařské hole.

9000,- vč. DPH

Sněhové řetězy Comfort

Sněhové řetězy Comfort Plus se vyznačují tou nejlepší možnou trakcí a snadnou instalací zásluhou samoutahovacího systému. Díky jejich těsnému upevnění na pneumatiku není potřeba žádná dodatečná ochrana ráfku.

20 000,- vč. DPH

All-weather rohože, zadní.

BMW All-weather rohože nabízejí účinnou komplexní ochranu pro všechna dobrodružství. Jsou ideální pro zimní podmínky a dokonale padnou do prostoru pro

1 800,- vč. DPH

Advanced Car Eye 3.0 Pro

Systém BMW Advanced Car Eye 3.0 Pro je tvořen vysoce kvalitními QHD a Full HD kamerami snímajícími oblast před vozidlem a za ním, a to i v případě, že je zaparkované. Pokud systém zaznamená vibrace či neobvyklé pohyby mimo vozidlo, pro zdokumentování možné nehody nebo (pokusu o) vloupání záběry automaticky uloží.

11 900,- vč. DPH

Sada péče o vůz, zimní edice

Dokonalá příprava na zimní sezonu: zimní edice BMW Sady péče o vůz je přímo navržena pro péči o vůz v podmínkách zimy. V nepromokavém obalu zimní čisticí sady je připravena nemrznoucí čisticí kapalina, odmrazovač čelního skla, čistič interiéru a škrabka na led.

1300,- vč. DPH

Ceny jsou platné do 29. 2. 2024 a veškeré příslušenství je k objednání u autorizovaných partnerů BMW v České republice.

 

(Visited 68 times, 1 visits today)