Přepravní box, který mění pravidla hry

Přepravní box, který mění pravidla hry

Zdroj: Thule

Přepravní box, který mění pravidla hry – nízkoprofilový box na tažné zařízení Thule Arcos 

Prémiový skořepinový box Thule Arcos následuje nejnovější trend montáže přepravních boxů na zadní část automobilu. Spolu se skvělou aerodynamikou, která výrazně snižuje dopad na spotřebu, box poskytuje snadno přístupný úložný prostor navíc. Představuje tak ideální řešení pro elektromobily, které neumožňují zatěžovat střechu nebo malé vozy s omezeným nákladovým prostorem. 

 

Vezte více

Thule Arcos dokáže přeměnit i malé auto na vozidlo pro dobrodruhy, schopné přepravovat náklad a outdoorové vybavení. Thule Arcos je dodáván ve velikostech M (objem 300 litrů) a L (objem 400 litrů). Prémiový skořepinový vnějšek boxu je robustní a pevný, chrání náklad před nečistotami a vodou a umožňuje snadný přístup do zadní části vozu. Nízký profil zajišťuje skvělý výhled ve zpětném zrcátku a usnadňuje naložení a vyložení zavazadel. Střecha zůstává volná pro další náklad – střešní stan, nosič kajaků nebo například kola.

Zdroj: Thule

 

Jeďte dále

Díky aerodynamickému designu a umístění na zadní části vozu má Thule Arcos jen velmi omezený dopad na spotřebu. Rozsáhlé testy provedené společností Thule i externí testování potvrzují, že v některých případech mohou produkty pro přepravu nákladu na zadní části vozu spotřebu dokonce snížit. Největší švédský automobilový časopis „Vi Bilägare“ zjistil, že benzínové i elektrické automobily s nákladním boxem Thule Onto na tažném zařízení měly nižší spotřebu paliva i energie, než při jízdě autem bez nákladního boxu.

 

Zdroj: Thule

 

Využijte i střechu

Pro cesty, které vyžadují ještě více místa, nabízí Thule další řešení. Střešní boxy poskytují přepravovanému nákladu dokonalou ochranu a pojmou od 300 do 610 litrů. Vedle boxů nabízí Thule také střešní koše, které umožňují velkou flexibilitu a všestranné využití pro přepravu výbavy jakéhokoli druhu.

Zdroj: Thule
(Visited 197 times, 1 visits today)