Skiareál Špindl: nová lanovka a rozšířené snowparky

Skiareál Špindl: nová lanovka a rozšířené snowparky

Chcete-li si užít pořádnou lyžovačku v Krkonoších, neváhejte a vyrazte do Špindlu. Díky kombinaci množství přírodního sněhu a kvalitního zasněžovacího systému nabízí skiareál skutečně perfektní podmínky k lyžování. V provozu jsou všechny lanovky a více než 20 kilometrů sjezdovek.

Během zdejší lyžovačky rozhodně otestujte i novou čtyřsedačkovou lanovku vedoucí z Horních Míseček na Medvědín. Skiareál zde rozšířil i oblíbenou sjezdovku, takže jde nyní o atraktivní a ideální prostor pro začátečníky nebo rodiny s dětmi.

V návaznosti na zásadní rozšíření a modernizaci ve Skiareálu v lokalitě Horní Mísečky, v čele s novou čtyřsedačkovou lanovou dráhou, dochází k obnovení tradice snowparků v této lokalitě a to zároveň ve výrazně rozšířené verzi.

navigate_before
navigate_next

Nové překážky ve snowparcích

Navíc, rozšířené i původní prostory budou osazeny úplně novými a moderními překážkami nejrůznějších tvarů od německého výrobce Schneestern, který reprezentuje nejnovější světové trendy v oblasti vybavení Skiareálů, snowparků a obdobných prostor.

Za návštěvu stojí i večerní lyžování na Hromovce – nejdelší osvětlené sjezdovce v Čechách nebo Audi Race Track – měřená trať obřího slalomu pro veřejnost ve Svatém Petru.

☀️? Přijeďte si užít slunečné dny, sluníčko je hlášeno na celý týden…***The forecast shows days like these for a whole weeek. ?☀️

Zveřejnil(a) Skiareál Špindlerův Mlýn dne Úterý 20. února 2018

Na ledová umělecká díla inspirovaná filmovou ságou Hvězdných válek se pak mohou těšit návštěvníci unikátního Špindlerovského LEDÁRIA. Během dovolené v největším krkonošském středisku si můžete užít i pravidelné víkendové akce ve Svatém Petru, Snow show, v centru nechybí oblíbené kluziště a skvělá je i gastronomie. Dejte si například oběd či kávu v nově zrekonstruované samoobslužné restauraci Stadion na dojezdu sjezdových tratí. Moderní restaurace má nový interiér i vyšší kapacitu k sezení.

(Visited 116 times, 1 visits today)