Spousta skvělých úderů i zážitků. Takový byl CCFS Golf Cup

Spousta skvělých úderů i zážitků. Takový byl CCFS Golf Cup

Mistrovské hřiště, pozorování hvězd i netradiční menu. Vůbec první ročník turnaje CCFS Golf Cup pořádaného fondem kvalifikovaných investorů Czech Capital Fund SICAV se mohl pochlubit skvělým počasím i atmosférou, kterou si užilo na osm desítek hostů.

Samotný turnaj měl od začátku ambici být nejen výjimečnou sportovní, ale i společenskou událostí. I proto si řada účastníků nenechala ujít příležitost dorazit do Panorama Golf Resortu v Kácově už 13. července, kdy se konal úvodní VIP večer. Tam na ně čekal výjimečný gastronomický zážitek v podobě bourání tuňáka, grilování, ochutnávky vín z velkorysého portfolia skupiny Moët Hennessy nebo třeba příležitost rozšířit si obzory při pozorování vesmíru s profesionálními hvězdáři v dedikované StarLounge. Milovníci exkluzivních drinků si zase přišli na své díky mixology pointy s koktejly z kubánského rumu Eminente.

Zdroj: CCFS Golf Cup

„Chtěli jsme pro naše přátele a investory uspořádat mimořádný event, na který by mohli vzpomínat. Máme velkou radost z toho, jak se turnaj vydařil. Byla to skvělá příležitost se po čase společně potkat a k tomu si i příjemně zasportovat,“ uvedl Miloš Vančura, zakladatel investičního fondu Czech Capital Fund SICAV, který CCFS Golf Cup pořádal. Mezi partnery akce patřily rovněž značky Bogner, Escada a Roberto Coin.

Zdroj: CCFS Golf Cup

14. červenec už byl především o samotné hře. Na mistrovském hřišti o 27 jamkách, které se pyšní několikanásobným titulem golfového hřiště roku, změřilo sílu 63 registrovaných hráčů. A k vidění byly vynikající výkony. Vítězové se totiž mohli těšit na ceny v celkové hodnotě 300 tisíc korun, které poskytli partneři turnaje jako například resorty Forte Village na Sardinii, Caesars Palace v Dubaji, Martinhal Cascais v Portugalsku nebo hotel Palazzo Doglio v Cagliari. Absolutní vítěz si odnesl i designovou trofej od české sklárny Rückl.

Zdroj: CCFS Golf Cup

O občerstvení v průběhu celého turnaje se postarala farma Bio Vavřinec, která pro hráče připravila tabule s vynikajícími sýry, a rovněž značka zeleninových a proteinových chipsů JOXTY.

Součástí eventu byla také zvláštní charitativní jamka, kde výtěžek ze hry putoval ženskému vzdělávacímu spolku Vesna, který CCFS dlouhodobě podporuje.

Zdroj: CCFS Golf Cup
(Visited 203 times, 1 visits today)