Unikátní lesní wellness resort v samém srdci Jeseníků. Aparthotel Lesní stráně nabízí maximální prožitek relaxace

Unikátní lesní wellness resort v samém srdci Jeseníků. Aparthotel Lesní stráně nabízí maximální prožitek relaxace

Mít vlastní místo, kam se můžete pravidelně vracet si odpočinout, je snem mnoha z nás. S veškerým servisem, pětihvězdičkovými službami, prémiovým resortem plných aktivit. A také unikátním wellness centrem ukrytým v půvabné přírodě Jeseníků. Přesně takový je horský aparthotel Lesní stráně.

Luxusní aparthotel Lesní stráně, který připravují společnosti DOMOPLAN a MyResorts, vzniká v blízkosti vyhlášeného lyžařského areálu Ramzová – na ideálním místě pro zimní i letní radovánky. Atraktivní polohu umocňuje jedinečný koncept wellness resortu, který je v podobě privátních kabin umístěn do blízkého lesa. Zážitkové masáže, koupele, sauny a vodní prvky, které posouvají relaxaci na zcela novou úroveň, čekají na rezidenty kromě venkovní části i v samotném aparthotelu.

Zdroj: Aparthotel Lesní stráně

Přírodní oáza klidu

Aby byl co nejvíce zachován charakter daného místa, je samotný interiér společných prostor bohatý na přírodní materiály – od hřejivých odstínů dřevěných lamel, recyklovaného dřeva až po tmavou břidlici. Horskou atmosférou hrají i komfortní apartmány o dispozicích 1+kk až 3+kk s vlastními balkony a terasami, které nabídnou nádherný výhled do okolní krajiny. Díky tomu se stírají hranice mezi vnitřkem a vnějším okolím.

Zdroj: Aparthotel Lesní stráně

Jako v pětihvězdičkovém hotelu

Bohaté je také zázemí resortu, které nabízí celou řadu aktivit v každém ročním období. Od prvotřídní kuchyně se zážitkovým barem, moderního kinosálu, dětské interaktivní herny až po venkovní grill pointy a letní kino s posezením v teplých dnech. Samozřejmostí pro rezidenty je také recepce, concierge nebo veškerý servis spojený se správou apartmánu. A co víc – energetická spotřeba resortu bude až z poloviny zabezpečena z obnovitelných zdrojů energie.

Více informací včetně nabídky investičních apartmánů najdete na stránkách Lesnistrane.cz.

Zdroj: Aparthotel Lesní stráně
(Visited 969 times, 1 visits today)