Vybavte se na sezonu novými lyžařskými brýlemi a bezpečnostními doplňky na hory

Vybavte se na sezonu novými lyžařskými brýlemi a bezpečnostními doplňky na hory

Špičková výbava vítězů světových pohárů už dávno není výsadou pouze sportovců. Doba pokročila a kvalitní výbava je dnes dostupná i všem sportovním nadšencům. Sportovní speciálka OpticLab Sport pro vás vybrala horké tipy z aktuálních kolekcí od legendární značky Oakley.

Sportovní brýle Oakley Clifden mají neotřelý design včetně praktické šňůrky, díky které brýle neztratíte. Oblíbené jsou zejména ve skialpinistické komunitě. S čočkou Prizm Snow Torch Iridium jsou ideální do slunného až polojasného počasí.

Zdroj: OpticLab Sport

Helma Oakley MOD1 Blackout snoubí freestylový design se špičkovými technologiemi. Pod lehkou a odolnou In-Mold skořepinou s ventilačním systémem, který umožňuje přirozené proudění vzduchu a odvod přebytečného tepla, se skrývá měkké vnitřní polstrování a vyjímatelná vložka Comfort a odnímatelné ušní polštářky.

Zdroj: OpticLab Sport

Lyžařské brýle Oakley Flight Deck využívají technologii čoček Prizm Garnet s vrstvou F3 proti zamlžování. Brýle jsou inspirovány hledím přileb pilotů stíhaček, které maximalizují zorné pole. Poskytují 100% ochranu proti UVA, UVB a UVC záření a škodlivému modrému světlu až do 400 nm.

Zdroj: OpticLab Sport

Brýle Oakley Sutro nově definují vzhled tradičních sportovně – výkonnostních brýlí, protože pobyt na horách už dávno není jen o jízdě na svahu. Sutro chrání před povětrnostními vlivy a zlepšuje vidění díky technologii čoček Prizm Snow Black Iridium, ideální do jasného slunečného počasí.

Zdroj: OpticLab Sport

Obchod OpticLab Sport s největším výběrem sportovních brýlí Oakley, POC a 100 % včetně doplňků zákazníci naleznou v centru Prahy V Celnici 4. Pro čtenáře do 31.12.2022 platí sleva 20 % v prodejně na celý sortiment s kódem PREMIUM SKI, který stačí sdělit při nákupu.

(Visited 170 times, 1 visits today)