Vyšlo nové letní číslo Premium Golf

Vyšlo nové letní číslo Premium Golf

V novém letním čísle časopisu Premium Golf vás opět zavedeme do krásných golfových destinací. Za exotikou zamíříme na Dálný Východ do Malajsie.

Před časem se o této zemi hovořilo jako o jednom z asijských ekonomických tygrů. Tím už dnes dávno je, ale navíc se stává i novým tygrem golfovým. Na pobřeží i v džungli vyrůstají krásné golfové resorty, které opravdu stojí za tak daleký výlet.

Představíme vám i golfové Chorvatsko. Těch hřišť narozdíl od Malajsie, ale nakonec i od Česka, tam není moc, ale jsou určitě krásná a a třeba se vám podaří propojit plavání či plachtění na moři s golfem. Moc doporučujeme.

A co teprve takové Rakousko? Pojďte se s námi podívat do několika alpských resortů v Alpách nebo jen kousíček pod nimi, kam dojedete z domova za pět hodin autem. Tím nejúžasnějším místem je asi Adamstal, krásné a velmi náročné hřiště, které by si měl zahrát každý nadšený golfista.

A to ještě není vše. Se špičkovým českým hráčem Filipem Mrůzkem se podíváme na jeho oblíbené hřiště Majlis Emirates v Dubaji. Ač jste v poušti, na každém kroku vás obklopí naprostá dubajská dokonalost, včetně neuvěřitelné zeleně.

Znovu se také podíváme na situaci kolem nových golfových pravidel. Tentokrát do Ameriky očima těch největších profesionálů. A v souvislosti s letošním velkým znovuzrozením Tigera Woodse si přiblížíme i velký příběh zeleného saka, nejslavnější golfové trofeje, kterou si slavnostně oblékají vítězové US Masters.

Konečně v novém časopisu přinášíme i dva zajímavé rozhovory. Ten první je s Irem Ianem Knoxem, manažerem European Tour Destination, organizace, která pracuje v úzké symbióze s European Tour. Její součástí je i blížící se největší český turnaj DD Real Czech Masters. Ve druhém rozhovoru pak zpovídáme manžele Peškovi, majitele kanceláře Amazing Golf / Amazing Tours, která “šije” nejen golfové zájezdy klientům doslova na míru.

Přejeme krásné letní počtení.

Předplaťte si časopis Premium Golf, ať Vám neunikne žádné z čísel. Navíc! K předplatnému DÁREK dle výběru. Více informací ZDE.

(Visited 89 times, 1 visits today)