DEN Bav se golfem v Hluboké nad Vltavou – zábava pro celou rodinu

DEN Bav se golfem v Hluboké nad Vltavou – zábava pro celou rodinu

Zažijte golf jinak! Dejte tomuto krásnému sportu, jež mohou hrát všechny generace šanci. DEN Bav se golfem se se uskuteční v sobotu 5. září na Hluboké a má symbolický podtitul “Hlubocká radost z golfu“,  ukazuje, že jde o sportovní aktivitu, která lidem pomáhá, jak k fyzické, tak k duševní pohodě. Je určen veřejnosti, rodinám, které chtějí poznat a vyzkoušet něco nového.

Celý program bude doplněn o další aktivity např. lekce samby s Veronikou Lálovou, testování dětských kol BEANY i tzv. dětského gravelu, ale na své si přijdou i milovníci  raw dobrot BioPuro.

 Sport pro všechny generace pravou tvář ukáže 5. září v areálu Zámeckého Golf resortu Hluboká, který se stane na celý den centrem sportovního života pro široké okolí. Šanci vyzkoušet zdravý sport budoucnosti, tradiční a moderní aktivitu, dostanou účastníci, kteří dorazí na Den Bav se golfem.

Více než sto hřišť po celé republice a přes 50 tisíc aktivních hráčů jsou dostatečným důkazem, že golf už v tuzemsku zlidověl, a navíc je považován odborníky za jeden z nejzdravějších sportů. Hrají ho bývalí i současní vrcholoví sportovci stejně jako aktivní senioři, děti i kompletní rodiny. Stal se oblíbenou disciplínou, v které mezi sebou na rozdíl od jiných sportů mohou soutěžit špičkoví hráči s rekreačními amatéry, což umožňuje golfový hendikep. Pro mnohé se golf stal skutečnou pozitivní drogou, které se již nikdy nevzdají.

Zažij golf jinak!

Možnost vyzkoušet ho ZDARMA, a ještě si u toho zasoutěžit dostanou účastníci akce, která navíc nebude nabízet pouze golfový program. Co si můžete od Dnes Bav se golfem na Hluboké slibovat?

Bude toho opravdu hodně, protože program začíná už v 8:00 hod. Počítáno je jak s úplnými začátečníky, tak s těmi, kteří už aktivně hrají.

Táhnout bude určitě atraktivní golfová exhibice, ale na  účastníky čeká především soutěžní program v rámci několika stanovišť, v rámci kterých může jakýkoliv zájemce vyzkoušet golfové údery.

Odpoledne bude akce pokračovat v podobném duchu opět včetně soutěží na stanovištích, absolventům soutěže bude navíc otevřena i možnost zahrát si na jedné jamce hřiště. Ve 14:00 bude odstartován oblíbený puttovací turnaj a v 17:00 dojde k vyhlášení vítězů.

Každý si najde to své

Na své první golfové kroky se mohou těšit děti, které mají šanci vyzkoušet během dne SNAG golf, který je zcela přizpůsoben nejmenším adeptům krásného sportu. Dále budou mít možnost vyzkoušet si nejlehčí dětská kola na trhu od značky BEANY, která se specializuje pouze na výrobu dětského, sportovního vybavení. Na testování budou k dispozici horská, městská kola, ale také novinka jako je např. gravel bike neboli “štěrkolet“. Najdou zde i skákací hrad či malování na obličej.

Bude se i tančit samba s Veronikou Lálovou

Velký zájem bude jistě o vystoupení (13:00) tanečnice Veroniky Lálové, jediné  Češky, která se zajímá do hloubky o sambu a pravidelně se jezdí vzdělávat k těm nejlepším tanečníkům do Ria de Janeira. Účastnila se rovněž karnevalu přímo v Riu de Janeiru. Veronika společně se Zdeňkem Piškulou vyhrála StarDance 8 a stala se finalistkou StarDance s Davidem Svobodou. Od 13:30 bude dávat lekce samby.

Dárky až na posledním místě

Příchozí mohou vyhrát předplatné časopisu Golf Premium i poukazy na sportovní aktivity projektu Lipno naplno. Na své si přijdou u stánku Beaty lounge Asklepion rovněž ženy, kde pro ně bude připravena digitální diagnostika pleti a další služby. K dispozici bude ochutnávka raw dobrot, agáve sirupu a dalších výrobků od značky BioPuro.

Bonusem pro účastníky bude vstup zdarma na tréninkové plochy resortu až do 31. října a také 20% sleva v golfové restauraci.

Více o akci na https://www.bavsegolfem.cz/.

(Visited 182 times, 1 visits today)