Helma s visorem. Řešení (nejen) pro lyžaře s dioptriemi

Helma s visorem. Řešení (nejen) pro lyžaře s dioptriemi

Zdroj: salomon.com

Lyžařská helma je něco jako bezpečnostní pás v autě. Zásadním způsobem vám chrání zdraví, možná život, ale za normálních okolností o něm nechcete ani vědět. Musí prostě beze zbytku plnit svoji funkci a neobtěžovat.

Podobně náročné požadavky však automaticky klademe na lyžařské brýle, které nám tím pádem výběr vhodné lyžařské helmy docela komplikují. Všechny brýle přece nepasují do všech helem…

Řešením může být helma s takzvaným visorem. Tyto lyžařské helmy se sklopným štítkem namísto brýlí mají čím dál více fanoušků. Jsou vynikajícím řešením například pro lyžaře, kteří lyžují s dioptrickými brýlemi, ty se totiž pod visor bez problémů vejdou.

Zdroj: salomon.com

Lepší periferní vidění

Dobře ale slouží třeba i dětem, v jejichž případě někdy bývají lyžařské brýle trochu neposedné, ne a ne na obličeji vydržet na správném místě. Visor se nikam naposouvá a navíc poskytuje i lepší periferní vidění, je z něj báječný rozhled.

Velkou předností helmy Salomon Driver + je vyměnitelný zorník, výměnu zvládnete jednoduše bez jakéhokoliv náčiní. A věřte, že žádný univerzální zorník nezvládne co se týče kvality vidění to, co zvládnou zorníky rozdílně zabarvené, dle situace správně zvolené.

Salomon Driver +
in-mold konstrukce
technologie EPS 4D
fit-system
Cena: 6990,-

(Visited 694 times, 1 visits today)