innogy SKI&GOLF Czech Championship 2019

innogy SKI&GOLF Czech Championship 2019

V termínu pátek a sobota, 5.- 6. dubna 2019 se uskuteční 11. ročník Mistrovství České republiky v kombinaci lyže a golf – SKI&GOLF 2019 championship!

innogy SKI&GOLF Czech Championship 2019, začíná ve čtvrtek 4/4 v Elan Baru Opening Party a rozdáváním startovních čísel, následně v pátek 5. dubna jednokolovým závodem v obřím slalomu na červené sjezdovce ve skiareálu Sv. Petr Špindlerův Mlýn a v sobotu 6. dubna, golfovým turnajem na rány 18 jamek v Golf & Spa Kunětická Hora. Počet přihlášených závodníků přibývá, zbývají ještě poslední volná místa, celkem rozděleno do 5 kategorií, WOMEN, MASTER I. a II., JUNIOR, MID, MAIN.

golf and ski

Ve startovním poli najdete mnoho známých tváří, ať profesionálů či vynikajících amatérských hráčů golfu a lyžařů, tak také i hodně přátel a početný zástup rodinných klanů, … zažijte ojedinělý sportovní zážitek, včetně výborných dvou večírků s hudbou!

Více informací o akci najdete na stránkách www.skigolf.cz, kde je možné se zaregistrovat a přihlásit na MČR SKI&GOLF, nejpozději do 15. března, kdy bude následně zveřejněna startovní listina s čísly závodníků po kategoriích.

ondrej bank

Vítězové z jednotlivých kategorií SKI&GOLF Czech Championship 2019, budou mít právo reprezentovat Českou republiku na Mistrovství světa SKI&GOLF v Rakousku, Zell am See – Kaprun, 8. – 11. 5. 2019.

(Visited 332 times, 1 visits today)