Jubilejní český šampionát v kombinaci lyží a golfu

Jubilejní český šampionát v kombinaci lyží a golfu

V  6. – 7. dubna 2018 se uskuteční jubilejní – X. ročník Mistrovství České republiky v kombinaci lyže a golf! innogy SKI&GOLF Czech Championship 2018 začne už ve čtvrtek 5. dubna v Elan Baru úvodní Opening Party a rozdáváním startovních čísel.

Následovat bude v pátek 6. dubna jednokolový závod v obřím slalomu na červené sjezdovce ve špindlerovském skiareálu ve Svatém Petru a v sobotu 7. dubna proběhne golfový turnaj na 18 jamek v Golf & Spa Kunětická Hora.

Počet přihlášených závodníků přibývá, zbývají ještě poslední volná místa, celkem rozděleno do 5 kategorií, WOMEN, MASTER I. a II., JUNIOR, MID, MAIN.

Více informací o akci najdete na stránkách  www.skigolf.cz, kde je možné se zaregistrovat a přihlásit se, a to nejpozději do 19. března, kdy bude následně zveřejněna startovní listina s čísly závodníků po kategoriích.

Petr Kabát jako celkový vítěz innogy SKI&GOLF Czech Championship 2017

Letošní novinkou bude umístění jména a příjmení závodníka na lyžařském dresu. Promotérem tohoto sportovního podniku je společnost Czech Golf Production.

Vítězové z jednotlivých kategorií SKI&GOLF Czech Championship 2018 budou mít právo reprezentovat Českou republiku na mistrovství světa SKI&GOLF v Rakousku, které v první polovině května zavítá do rakouského Zell am See.

(Visited 49 times, 1 visits today)