Lyžování s olympijským šampiónem a jeho lyžemi

Lyžování s olympijským šampiónem a jeho lyžemi

Zdroj: www.deneriaz-ski.com

Známe to všichni. Když začneme s jakoukoli činností, na začátku se cítíme silní, všechno nám jde výborně a všemu rozumíme. Čím více se dostáváme k meritu věci, tím více si uvědomujeme, že máme jisté rezervy. To je čas, kdy ke slovu přichází školený instruktor, odborník, prostě profesionál.

Tito lidé vědí, jak nás posunout dál. Umí poradit, znají metodické postupy, vědí, jak motivovat. Lyžování není výjimkou. Takže jestli stále hledáte ideální oblouk, neváhejte a svěřte se zkušenému profesionálovi.

Ve francouzském Courchevelu se takto můžete potkat s profesionálem na slovo vzatým – olympijským vítězem ve sjezdu (z Turína 2006) Antoinem Dénériazem. Bývalý profesionální sjezdař, který svou kariéru začal v Morillonu, nedaleko Mont Blancu, nyní zahájil vývoj a výrobu své vlastní značky lyží Dénériaz, lyže jsou ručně vyráběny v Albertville.

Cena za den lyžování s Antoinem Dénériazem činí pro jednu osobu 1500 euro.

Během celého dne s Antoinem dokonale poznáte Tři údolí, vyzkoušíte různé modely jeho exkluzivních lyží a pod vedením olympijského šampióna zdokonalíte lyžařskou techniku. Celý den budete natáčeni, abyste večer vše mohli společně zanalyzovat.

Že na to nestačíte? Nemusíte mít obavy, vše bude individuálně přizpůsobeno vaší lyžařské úrovni. Nakonec budete z Francie odjíždět s lepší technikou a nezapomenutelným zážitkem, že jste „potrénovali“ s olympijským vítězem.

(Visited 119 times, 1 visits today)